Sukcesy podchorążego SGSP w 4. biegu cyklu Grand Prix CITY TRAIL

Sukcesy podchorążego SGSP w 4. biegu cyklu Grand Prix CITY TRAIL

 

12 stycznia 2020 r. zorganizowano 4. bieg w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2019/2020. W zawodach wystartował również strażak w służbie kandydackiej Szkoły Głównej Służby Pożarniczej – podchorąży Kacper Wiśniewski z kompanii szkolnej I. Trasa biegu obejmowała 5 km na pętli w leśnej scenerii Lasu Młociny (zwanego Parkiem Młocińskim).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sprzyjające okoliczności okazały się równie korzystne dla sportowych zmagań naszego studenta-podchorążego. Pchor. Kacper Wiśniewski z czasem 00:17:07 odniósł zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej K16 (do 21 lat), jednocześnie przekraczając metę na 19. pozycji w kategorii Open. Do współzawodnictwa stawiło się 625 zawodników i zawodniczek.

Serdecznie gratulujemy uplasowania się na podium oraz życzymy, by rozpoczynający się nowy rok przyniósł wiele sportowych sukcesów!

Szczegółowe informacje o biegu oraz o wynikach dostępne są na stronie: https://citytrail.pl/aktualnosc/miasta/miasto/warszawa/id/2004/po_raz_czwarty_w_warszawie