Trzysetna zdalna obrona egzaminu dyplomowego

Trzysetna zdalna obrona egzaminu dyplomowego

 

14 maja br. odbyła się dokładnie trzysetna obrona pracy dyplomowej w trybie zdalnym na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności (WIBiOL) w roku akademickim 2019/2020. Do egzaminu przystąpił student studiów stacjonarnych I stopnia dla strażaków w służbie kandydackiej. Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był Dziekan WIBiOL Pan mł. kpt. dr inż. Rafał Wróbel. Dzisiejszemu dyplomantowi, jak i wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy pomyślnego wyniku!

Studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej (SGSP) zdalne obrony prac dyplomowych rozpoczęli 1 kwietnia br. (https://www.sgsp.edu.pl/?page_id=15413). To pierwsze e-obrony w historii Uczelni. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że wszystkie dotychczasowe egzaminy zakończyły się sukcesem! Mając powyższe na uwadze, bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom akademickim, promotorom i recenzentom za dotychczasową współpracę, pomoc i cenne wskazówki.

Nieprzerwany proces kształcenia studentów jest niezwykle istotny do zapewnienia sprawnego funkcjonowania SGSP jako uczelni służb państwowych i jednostki organizacyjnej Państwowej Straży Pożarnej.

Trzymamy kciuki za naszych pozostałych dyplomantów!