Energia Młodych Innowatorów – e-learningowe szkolenia z zakresu przedsiębiorczości

Energia Młodych Innowatorów – e-learningowe szkolenia z zakresu przedsiębiorczości

 

Praca z młodymi ludźmi jest bardzo inspirująca. Odmienna perspektywa, świeże i nowoczesne pomysły, chęć zmiany otaczającego świata i energia –­ to wszystko sprawia, że niepozorne pomysły przekształcają się w praktyczne rozwiązania służące wielu osobom. Chcąc zapewnić wsparcie dla autorów kreatywnych pomysłów, Politechnika Łódzka stworzyła wspólnie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego portal Energia Młodych Innowatorów (www.dialog.p.lodz.pl) – kompendium wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.

Znajdują się tam e-learningowe szkolenia prowadzone przez ekspertów w 10 ścieżkach tematycznych, uwzględniając najważniejsze aspekty prowadzenia własnego biznesu. Każdy student po jego zakończeniu otrzymuje certyfikat.

Wraz z autorami portalu mamy nadzieję, że program okaże się wsparciem dla przedsiębiorczości studentów oraz urzeczywistni marzenia o własnej, dobrze działającej firmie i przyniesie oczekiwane rezultaty. Celem projektu jest przede wszystkim wspieranie działań poprzez pomoc organizacyjną oraz dostarczanie niezbędnej wiedzy i narzędzi.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kursie!