Zdalne egzaminy dyplomowe na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności

Zdalne egzaminy dyplomowe na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności

 

Rozpoczęły się zdalne egzaminy dyplomowe na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności w roku akademickim 2020/2021. W odpowiedzi na aktualne utrudnienia kształcenia w formie tradycyjnej, obrony przeprowadzane są z wykorzystaniem technologii informatycznej.

Drodzy studenci, serdecznie gratulujemy, a kolejnym dyplomantom życzymy powodzenia!

Studia często są wspominane jako najlepszy okres w życiu. Dziękujemy Wam za obecność i zaangażowanie na rzecz rozwoju Uczelni. Mamy nadzieję, że etap kształcenia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej (SGSP) zaowocuje sukcesami w życiu zawodowym, a zawarte przez Was znajomości przetrwają lata. Pamiętajcie – Uczelnia zawsze pozostanie dla Was otwarta! 

Wszystkich absolwentów zachęcamy do kontynuowania nauki w SGSP, a absolwentów studiów II stopnia do zapoznania się z procedurą postępowania w sprawie nadania stopnia doktora w SGSP (https://www.sgsp.edu.pl/?page_id=1144). Być może to Wy zbadacie tajniki nauki i niedługo poprowadzicie zajęcia?

Równocześnie serdecznie Was zapraszamy, aby dołączyć do Stowarzyszenia Absolwentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej (https://www.facebook.com/SA.SGSP/). To dobra sposobność, aby koleżeńskie kontakty i miłe wspomnienia z czasów studenckich pozostały z Wami jak najdłużej!