BIURO KARIER

Ambasada USA i American Corners zapraszają nauczycieli, rodziców i młodzież na cykl bezpłatnych warsztatów online pt.: Cyber(nie)bezpieczeństwa – jak się chronić”.

Nauczyciel i ekspert Łukasz Gierek zaprasza do świata bezpiecznego Internetu, pokaże jak weryfikować informacje, jak rozpoznać trolla i uniknąć manipulacji oraz dostępu nieproszonych osób do naszych wrażliwych danych. Spotkania będą odbywać się w języku polskim w czwartki w godz. 18:00 – 19:30. Można uczestniczyć w dowolnie wybranych warsztatach. Uczestnicy i uczestniczki, którzy się zarejestrują i wezmą udział we wszystkich spotkaniach otrzymają certyfikat poświadczający ukończenie całego cyklu. Osobom zarejestrowanym prześlemy link do wydarzenia na platformie MS Teams na adres email podany przy rejestracji. Cykl “Cyber(nie)bezpieczeństwa” składa się z 4 webinariów na poniższe tematy:

 12.05.2022 18:00 Jak fake news staje się newsem, a hate speech nowomową. Albert Einstein powiedział kiedyś, iż „Wadą cytatów internetowych jest to, że każdy od razu wierzy w ich prawdziwość” -postaramy się udowodnić, iż słowa wybitnego uczonego są rzeczywiście prawdą, a może nie są? Co w dzisiejszym świecie jest prawdą, a co fałszem? Jak nie płynąć z falą fake newsów i segregować wiadomości z mediów społecznościowych. Jak walczyć z hejtem? O tym wszystkim dowiesz się na tym webinarze.

Rejestracja

19.05.2022 18:00 Dezinformacja w sieci, czyli ciemna strona Internetu. Wojna w XXI wieku przeniosła się do mediów cyfrowych. Gdy kiedyś zastanawialiście się jak wyglądałaby nowoczesna wojna w dobie mediów społecznościowych – to właśnie ona trwa. Została poprzedzona cyberalertami, atakami na infrastrukturę informatyczną kraju, sianiem paniki i szeroko pojętą dezinformacją – i to wszystko działo się wtedy, gdy jeszcze wojny oficjalnie nie rozpoczęto. Szeroko dostępne mass media, brak możliwości dezaktywacji Internetu w kraju atakowanym spowodowały, iż docierają do nas różne newsy, tak więc – jak odróżnić prawdę od fałszu, jak nie ulec propagandzie, jak nie udostępnić tego, czego nie powinniśmy – aby nie siać dezinformacji i paniki, jak rozpoznać trolla Internetowego, czy jak nie dać się zmanipulować informacją – o tym wszystkim dowiecie się na tym webinarze.

Rejestracja

26.05.2022 18:00 Socjotechniki i inne formy „cybermanipulacji”. „Dzień dobry, ja dzwonię do Pani/ Pana z programu czysty powiat /twoje województwo dba o zdrowie/ z prezentacją fantastycznych, super niepotrzebnych produktów w fantastycznej, super dużej cenie, gdzie do odebrania ma Pan/Pani wyjątkowy gadżet. Mogę też dzwonić do Pana/Pani w nietypowej sprawie – włamania na Państwa konto bankowe, ale mogę też wysłać fałszywego sms, sfałszować stronę banku lub… no właśnie – możliwości i prób oszukiwania zwykłego obywatela jest mnóstwo, niestety, nie znając mechanizmów internetowych lub socjotechnik coraz bardziej dajemy się oszukiwać. Jak być bezpiecznym, jak weryfikować informacje, jak nie dać się wyprowadzić w socjologiczno- marketingowy ciemny róg – dowiesz się na tym webinarze.”

 Rejestracja

02.06.2022 18:00 Deepfake – coraz bardziej prawdziwa nieprawda. Kłamstwo w kooperacji z nowoczesną technologią, bardzo sprawnie potrafi udawać prawdę, logika i kultura nie mają szans, aby bez odpowiedniej wiedzy wydostać się z mrocznej studni nieprawdy i manipulacji. Tym właśnie jest deepfake – nowoczesna technologia, która była do tej pory przyjmowana jako ciekawostka z krainy sci-fi, czy jako pokaz możliwości telewizji i mediów przyszłości – dziś stała się skutecznym orężem w sianiu nieprawdy i dezinformacji. Orężem bardzo potrzebnym, aby sterować społeczeństwem, ale także aby być częścią taktyki wojskowej zmieniającej losy świata. Czy da się odróżnić foto manipulację od prawdy – są na to sprawdzone metody, o których opowiem, czy da się odróżnić deepfake od prawdy… na to pytanie postaram się odpowiedzieć na tym webinarze.

Rejestracja

Więcej informacji o cyklu na stronie: https://pl.usembassy.gov/pl/webinary/

 Kontakt: Biuro ds. Kultury − Ambasada USA w Warszawie

dodane: 16.05.2022 r.

 

—————————————————–

Miło nam poinformować że w wyniku rekrutacji na stanowiska stażowe w firmie Honeywell Fire & PAVA Solutions  zatrudnionych zostało dwoje naszych studentów. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów !.
Jednocześnie zapraszamy innych pracodawców chcących przedstawić swoją ofertę do kontaktu z Biurem Karier SGSP.

—————————————————–

PRAKTYKI STUDENCKIE W ABW

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki PRAKTYKI/STAŻE

Dodane: 20.04.2022

———————————————————

Webinar z przedstawicielami firmy Calanbau TPI Sp. z o.o.

 

26 kwietnia 2022 r. o godz 9.30 zapraszamy na webinar z przedstawicielami firmy Calanbau TPI Sp. z o.o.. Firma ma 30-letnie doświadczenie w branży ppoż na rynku międzynarodowym. Celem spotkania jest przedstawienie studentom i absolwentom SGSP oferty zatrudnienia. Naszymi gośćmi będą pracownicy firmy, którzy przedstawią strukturę firmy, możliwości rozwoju oraz charakterystykę pracy serwisie firmy. Zapraszamy serdecznie !!

zapisz się wypełniając formularz  https://teams.microsoft.com/registration/7NCzRJdDyEGZhWE1865drw,M7B1qvcKtE6JrRul579iYQ,N4H7YGzXAEm465pKb-HvNg,2puT7OB-l0adzmfLZLAgKg,ScJblyR3bEezY0fK7xzL0g,OcHQR8vhPUS8wgpkHYr79w?mode=read&tenantId=44b3d0ec-4397-41c8-9985-6135f3ae5daf

klauzula informacyjna webinar

dodane: 15.04.2022

—————————————————————–

PLEBISCYT POLSKIEGO RADIA CZWÓRKI „NIEPRZECIĘTNI 2022”

Jeszcze do 17 kwietnia można przesyłać zgłoszenia do plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2022”. Czwórka adresuje swoją akcję do osób między 18. a 35. rokiem życia mających niesamowite pasje, wyjątkowe umiejętności, czy robiących coś ciekawego. Do tych, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek między 18 a 35 rokiem życia.

Kandydatury można zgłaszać spośród rodziny, przyjaciół, znajomych czy współpracowników, można też zgłosić samego siebie.

Spośród wszystkich nadesłanych kandydatur, kapituła plebiscytu wybierze 10 finalistów i ogłosi ich nazwiska 16 maja. W drugim etapie konkursu, to słuchacze wybiorą zwycięzcę spośród szczęśliwej dziesiątki. Od 16 maja do 12 czerwca będzie można głosować na swojego faworyta poprzez stronę czworka.online. Wyniki głosowania i nazwisko „Nieprzeciętnego 2022” poznamy na uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na 23 czerwca w Studiu Polskiego Radia im. W. Szpilmana. Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę Czwórki 

dodane: 12.04.2022

—————————————–

Program płatnych praktyk letnich „zaFUNDuj sobie przyszłość”

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już po raz siódmy uruchamia program płatnych praktyk letnich „zaFUNDuj sobie przyszłość”. Program kierowany jest do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat. Podczas praktyk uczestnicy pozyskają cenną wiedzę z zakresu funduszy europejskich oraz poznają zasady działania administracji rządowej, a za ich czas  otrzymają wynagrodzenie w wysokości 2 856,5 zł brutto miesięcznie.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej – zafunduj sobie przyszlość program płatnych praktyk letnich

dodane: 31.03.2022, aktualizacja 12.04.2022

——————————————–

 

Webinar z przedstawicielem firmy Cost Care Consulting

 

Cost Care Consulting to specjalistyczna firma konsultingowa w zakresie innowacyjnych rozwiązań Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie audytu oraz finansowania zidentyfikowanych obszarów BHP w celu poprawy bezpieczeństwa pracy. Obecnie firma ma do zaoferowania studentom SGSP specjalizacji Inżynieria bezpieczeństwa pracy (BHP) płatny staż.

6 kwietnia 2022 r. odbył się webinar dotyczący oferty płatnego stażu, który oferuje firma. Pan Artur Wrzosek, przedstawiciel Cost Care Consulting przedstawił zakres stażu i oczekiwania wobec kandydatów. Rónorodność  zakresu obowiązków jakie czekają na stażystę jest świetną okazją do praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów. Zapraszamy do aplikowania na staż.

KLAUZULA INFORMACYJNA WEBINAR

 

dodane: 30.03.2022, aktualizacja 07.04.2022 r.

———————————————

 

Oferta stażu w Honeywell Fire & PAVA Solutions

Miło nam poinformować że w wyniku tej rekrutacji dwoje naszych studentów znalazło zatrudnienie w firmie . Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

dodane: 27.04.2022
24 marca  odbył się webinar zorganizowany przez Biuro Karier Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
z Panem Marcinem Cichym przedstawicielem firmy Honeywell Fire & PAVA Solutions

Firma Honeywell Fire & PAVA Solutions jest wiodącym producentem systemów sygnalizacji pożarowej i sterowania gaszeniem ESSER, Notifier, System Sensor, KAC, Morley, Xtralis/VESDA, FAAST oraz dźwiękowych systemów ostrzegawczych Variodyn, Intevio, HN Series.

Podczas spotkania :

 • przybliżono zakresu działalności firmy Honeywell Fire & PAVA Solutions,
 • odbyła się prezentacja produktów i systemów oraz przykładowych obiektów i realizacji,
 • omówiono możliwości podjęcia stażu w firmie w dziale ofertowym, sprzedażowym, szkoleniowym oraz technicznym lub dziale marketingu. Staż daje możliwość docelowego zatrudnienia na pełen etat. W ramach stażu osoba będzie odpowiedzialna za poniższe obszary:
  ▪ Przygotowanie ofert systemów SSP, SUG, DSO
  ▪ Analiza dokumentacji obiektów, projektów systemów, optymalizacja rozwiązań
  oferowanych przez Honeywell dla danego projektu
  ▪ Obliczenia systemów zasysających (PipeIQ, Aspire), bilanse prądowe w systemach SSP,
  DSO, symulacje akustyczne (EASE)
  ▪ Administracja danych szkoleniowych, wsparcie przygotowania szkoleń
  ▪ Wsparcie prac administracyjnych działu marketingu i komunikacji
  ▪ Testy nowych produktów przez wprowadzeniem na rynek (NPI)
  ▪ Testy zgłaszanych usterek produktów od klientów
  ▪ Testy wydajnościowe systemu, nietypowych konfiguracji
  ▪ Wsparcie prac z przygotowaniem dokumentacji i zestawów testowych przy certyfikacji i
  dopuszczaniu urządzeń w CNBOP
  ▪ Zarządzanie zasobem dokumentacji produktów na serwerze firmowym i stronie www
  ▪ Przygotowanie, aktualizowanie prezentacji szkoleniowych, sprzedażowych
  ▪ Przygotowanie grafiki obrazującej sposób działania urządzeń, zasady projektowania,
  montażu, instalacji, konfiguracji, serwisu
  ▪ Przygotowywanie projektów systemów SSP, SUG, DSO – część opisowa, obliczenia,
  zestawienia materiału, rysunki, schematy blokowe, zestawy dokumentacji wyrobów
  ▪ Tłumaczenie dokumentacji i oprogramowania
 • zaprezentowano propozycje zagadnień prac inżynierskich/magisterskich z tematyki systemów sygnalizacji pożarowej, dźwiękowych systemów ostrzegawczych.Tematyka przykładowych prac dyplomowych to:
  • Stworzenie aplikacji symulującej panel obsługi centrali sygnalizacji pożarowej w celach szkoleniowych operatorów, serwisantów systemów
  • Opracowanie narzędzia do synchronizacji pamięci zdarzeń z wielu central sygnalizacji pożarowej w systemie SSP ESSER z filtrowaniem zdarzeń
  • Opracowanie przeglądarki dokumentacji produktowej z wyszukiwarką wg tagów w nazwie pliku 
  • Testy porównawcze odporności na fałszywe alarmy czujek punktowych ESSER IQ8 różnych typów
  • Opracowanie oprogramowania: kreatora zestawienia materiału na podstawie kwestionariusza ▪ Opracowanie aktywnego dokumentu WORD tworzącego opis do projektu systemu sygnalizacji pożarowej na podstawie kwestionariusza
  • Testy systemów zasysających przy pionowym montażu rurek (szyby windowe) i wpływu efektu kominowego na skuteczność detekcji
  • Opracowanie schematów i animacji szkoleniowych obrazujących różne procedury alarmowania w systemach SSP (dwustopniowe/jednostopniowe, weryfikacja alarmu, koincydencje itdp.

Osoby zainteresowane stanowiskiem stażysty proszę o przesłanie CV i kontakt:

Marcin Cichy Product & Appl/Sys Sales Manager
Honeywell Sp. z o.o. Domaniewska 39
02-672 Warsaw, Poland
tel 22 60 61 004 ,  694 424 680
marcin.cichy@honeywell.com
www.hls-poland.co

dodane: 25.03.2022


————————————————————————————

 

Ruszył kolejny nabór do programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd do USA – Graduate Student Award 2023-24, Junior Research Award 2023-24, Senior Award 2023-24 i STEM Impact Award 2022-23. Program Fulbrighta to największy program wymiany naukowej i kulturowej Stanów Zjednoczonych, który od 75 lat wspiera współpracę na rzecz rozwoju nauki, kultury oraz relacji międzyludzkich i międzyinstytucjonalnych pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a ponad 160 krajami. Wśród absolwentów i absolwentek programu znajduje się m.in. 61 laureatów Nagrody Nobla i 89 laureatów nagrody Pulitzera. W Polsce Program Fulbrighta działa już od ponad 60 lat i liczy ponad 5000 absolwentek i absolwentów, którzy niejednokrotnie podkreślają, że jest to program, który po prostu zmienia życie.

 

Fulbright Graduate Student Award 2023-24 to program dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów drugiego lub trzeciego stopnia w USA, zapewniający finansowanie pierwszego roku nauki w kwocie do 47 000 USD, z możliwością przedłużenia na kolejny rok. Przyjmowane są wnioski na wszystkie kierunki studiów z wyłączeniem studiów medycznych wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem, programów LLM (Master of Laws) oraz MBA (Master of Business Administration). Wyjazd jest możliwy na każdą akredytowaną uczelnię wyższą. Nabór wniosków trwa do 22 kwietnia. Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/graduate-student-award/

Fulbright Junior Research Award 2023-24 to program dla osób przygotowujących rozprawę doktorską w polskich instytucjach naukowych. Celem stypendium, trwającego od 4 do 10 miesięcy, jest realizacja własnego projektu badawczego w amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym non-profit lub organizacji pozarządowej w USA, powiązanego z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej. Przyjmowane są zgłoszenia ze wszystkich dziedzin z wyłączeniem projektów wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem. Nabór wniosków trwa do 27 maja. Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/junior-award/

Fulbright Senior Award 2023-24 to program umożliwiający osobom zatrudnionym w polskich instytucjach akademickich i naukowych realizację samodzielnych projektów badawczych lub badawczo-dydaktycznych w instytucji goszczącej w USA (tj. amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym, instytucji rządowej lub organizacji pozarządowa). Stypendium, trwające od 3 do 10 miesięcy, skierowane jest do pracowników i pracowniczek badawczych i dydaktycznych na każdym etapie kariery po uzyskaniu stopnia doktora. Przyjmowane są zgłoszenia ze wszystkich dziedzin z wyłączeniem projektów wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem. Nabór wniosków trwa do 27 maja Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/senior-award/

 Fulbright STEM Impact Award 2022-2023 to program dla osób, które kierują projektami badawczymi z obszarów STEM i są zatrudnione w polskich instytucjach akademickich i naukowych. Stypendium pozwala na realizację krótkoterminowego (2-6 tygodni) projektu badawczego i/lub dydaktycznego oraz na poszerzenie wiedzy z zakresu komercjalizacji nauki i skutecznego pisania wniosków grantowych w instytucjach w USA. Przyjmowane są wnioski z dyscyplin wchodzących w zakres dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych oraz dziedziny nauk ścisłych i przyrodniczych, z wyłączeniem projektów wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem. Nabór wniosków trwa do 27 maja. Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/stem-impact-award/

 Fulbright Specialist 2022-23 to program polskich instytucji zainteresowanych udziałem w programie Fulbright Specialist 2022-23. Program umożliwia nawiązanie współpracy z wybitnymi amerykańskimi specjalistami i specjalistkami oraz wspólną realizację projektu (2- 6 tygodni). Wnioski na wizyty w Polsce mogą składać instytucje wyrażające gotowość przyjęcia Specjalisty do prowadzenia lub uczestniczenia w m.in. wykładach, seminariach i warsztatach, sympozjach, konferencjach, konsultacjach w zakresie prac programowych oraz rozwoju kadry administracyjnej/pracowników naukowo-badawczych, do wykonywania ocen i ekspertyz, czy też rozwijania lokalnych programów i/lub projektów badawczych. W tegorocznym naborze priorytetowo traktowane są projekty poświęcone udostępnianiu, upowszechnianiu i wdrażaniu najlepszych praktyk na rzecz innowacyjnej edukacji. Nabór wniosków trwa do 11 kwietnia Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/specialist/ Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://fulbright.edu.pl/rekrutacja-2022/

opracowano na podstawie materiałów promocyjnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

 

————————-

 

Poznań Biznes Partner i Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty usług w marcu. https://www.poznan.pl/mim/msp/pinboard,1033/pinboard.html?instance=1033&lang=pl . Już 8 marca szkolenie „Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej „Wsparcie w Starcie” – szansą na założenie i rozwój przedsiębiorstwa”.https://www.poznan.pl/mim/msp/pinboard,1033/pozyczka-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-wsparcie-w-starcie-szansa-na-zalozenie-i-rozwoj-przedsiebiorstwa,31726.html

—————————-

Firma CALANBAU-TPI zajmuje się ochroną przeciwpożarową budynków, czyli znajdowaniem odpowiednich rozwiązań technicznych i proponowaniem rozwiązań w zakresie instalacji przeciwpożarowych, które dokładnie i jednocześnie w ekonomiczny sposób chronią przed ryzykiem. CALANBAU-TFI zaprasza do współpracy, oferując możliwość zatrudnienia i jednoczesnego studiowania.

OFERTA CALANBAU-TPI

DOWÓDZTWO OPERACYJNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty BHP – osoby zainteresowane pracą proszone są o składanie dokumentów do 30.05.2022 r.

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych jest głównym organem dowodzenia odpowiedzialnym za dowodzenie operacyjne Siłami Zbrojnymi, przekazanymi w jego podporządkowanie zgodnie decyzją Ministra Obrony Narodowej.

Specjalista BHP

dodane: 12.05.2022

————————–

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko inspektora ds. bhp.Od kandydata oczekujemy: – posiadanie niezbędnych kwalifikacji formalnych wymaganych na tym stanowisku (co najmniej tytuł technika bhp), – znajomości co najmniej podstawowych przepisów bhp, – umiejętności prowadzenia szkoleń z zakresu bhp, – posiadania podstawowej wiedzy technicznej, – dobrej znajomości obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), – posiadania prawa jazdy kategorii „B”, – umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów. Doświadczenie zawodowe w służbie bhp będzie dodatkowym atutem. Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Oferujemy: ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość praktycznego poznania zawodu pracownika służby bhp. Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail: @ Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Inspektor ds. bhp

dodane:12.05.2022

——————————


Carrefour Polska Sp z o.o poszukuje do oddziału w Krakowie osoby na stanowisko Ekspert ds. BHP. Zakres obowiązków  na tym stanowisku to: nadzór i kontrola warunków BHP, doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji, współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

dodane: 12.05.2022

———————————————-

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, oddział badawczy zlokalizowany jest w Poznaniu. Ponadto Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie: w Bostonie i w pobliżu San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Rekrutacja w Selvicie jest zorientowana na rozwój zespołów i nigdy się nie kończy – regularnie zatrudniamy kolejnych kandydatów, w miarę rozwoju portfolia projektów, które realizujemy. Jesteśmy stabilnym pracodawcą z jasną perspektywą na przyszłość. Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko : Młodszy Specjalista ds. BHP

dodane:12.05.2022

 —————————————–

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy jest jednostką naukową, którego misją jest działalność na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa powszechnego Państwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej, zarządzania kryzysowego, ochrony ludności i obrony cywilnej. Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu i swoja pracą wpływać na podniesienie bezpieczeństwa w ochronie przeciwpożarowej aplikuj na stanowisko

Młodszego specjalisty inżynieryjno–technicznego

dodane: 05.05.2022

———————————————

Firma CALANBAU-TPI zajmuje się ochroną przeciwpożarową budynków, czyli znajdowaniem odpowiednich rozwiązań technicznych i proponowaniem rozwiązań w zakresie instalacji przeciwpożarowych, które dokładnie i jednocześnie w ekonomiczny sposób chronią przed ryzykiem. CALANBAU-TFI . Obecnie ma otwarte rekrutacje na stanowiska:

Asystent projektanta instalacji tryskaczowych  – Katowice

Specjalista ppoż – Warszawa i Katowice.

dodane:26.04.2022

———————————————

 

ASSA ABLOY to globalny lider w dziedzinie kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków. Obecnie spółka jest wiodącym producentem przeciwpożarowych drzwi stalowych, drewnianych, drzwi i ścianek profilowych, przeciwpożarowych bram i kurtyn oraz oddzieleń bez odporności ogniowej w Polsce. Firma poszukuje osoby na stanowisko: Fire Protection Expert in Buildings

dodane: 19.04.2022

—————————————

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodar¬stwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

SC Johnson obecnie poszukuje osoby do zespołu BHP na stanowisko Starszego Specjalisty ds. PPOŻ i zarządzania kryzysowego do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim. Wewnętrznie nasze stanowisko nazywa się Senior Associate, SHE Safety and Health.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie procesami mającymi na celu zapewnienie ochrony przeciwpożarowej zakładu. Kształtowanie systemu reagowania na sytuacje awaryjne w zakładzie. Budowanie kompetencji wśród pracowników związane z tymi tematami.

 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do Pani Anny Petreckiej na adres: APetrec2@scj.com

dodane: 11.04.2022

————————————————–


EKO-KONSULT jest firmą doradczą, świadczącą usługi w zakresie bezpieczeństwa dla przemysłu i środowiska, wspierając rynek energetyczny, w tym offshore w sektorach Oil&Gas oraz energetyki odnawialnej, a także inne sektory przemysłu: chemicznego, petrochemicznego, wydobywczego, oraz spożywczego. W związku z rozbudową zespołu inżynierskiego: Poszukuję do działu inżyniera lub inżynierki – z doświadczeniem w branży chemicznej/petrochemicznej/energetycznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

dodane: 11.04.2022

————————————

Jeżeli interesuję cie tematyka e-commerce, masz doświadczenie a w obsłudze klientów B2B może zainteresuję Cie oferta pracy firmy EMPIK. Aktualnie poszukuje do swojego zespołu

Młodszego Specjalisty Operacyjnego_Marketplace_EMPIK

dodane: 07.04.2022

————————————-

PM Group jest międzynarodową firmą projektowo – inżynierską. Od niemal 50 lat na świecie, a od 25 lat w Polsce świadczy usługi wielobranżowego projektowania, kompleksowego zarządzania i nadzoru nad realizacją inwestycji oraz usługi doradcze dla inwestorów działających branżach: farmaceutycznej, produkcji i przetwórstwa żywności, produkcji dóbr konsumenckich, data center, technologii medycznych, zaawansowanych technologii i elektromobilności. W związku z rozbudową zespołu zajmującego się zagadnieniami Design Safety, szuka osoby na stanowisko: Asystent Inżyniera ds. bezpieczeństwa projektów

dodane: 31.03.2022

————————————–

FIRETECH to firma mająca usługi przeciwpożarowe w głównym obszarze swojej działalności. Oferuje pomoc w zakresie obowiązujących wymagań oraz przepisów przeciwpożarowych oraz profesjonalne doradztwo. Do swojego zespołu poszukuje instalatora/serwisanta systemów pożarowych oraz pracownika sprzedaży / magazynu. szczegóły dotyczące ofert.

dodane: 30.03.2022 r.

—————————————-

ASSA ABLOY to globalny lider w dziedzinie kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków. Obecnie spółka jest wiodącym producentem przeciwpożarowych drzwi stalowych, drewnianych, drzwi i ścianek profilowych, przeciwpożarowych bram i kurtyn oraz oddzieleń bez odporności ogniowej w Polsce. Obecnie proponuje zatrudnienie w ramach stażu na poniższe stanowiska:

Młodszy specjalista ds. realizacji kontraktów staż WARSZAWA

Młodszy specjalista ds. techniczno-handlowych staż WARSZAWA

dodane: 22.03.2022 

—————————————-

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audyt, rachunkowość, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, zarządzanie strategiczne i operacyjne. Obecnie poszukuje osób na stanowiska:

Starszy Inspektor ds. BHP            Starszy Specjalista ds. BHP

dodane: 18.03.2022

—————————————

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa inspektor ds. bezpieczeństwa i porządku publicznego w Delegaturze Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Południe Termin składania dokumentów: 21 marca 2022 r.

inspektor-ds.-bezpieczeństwa-i-porządku-publicznego

—————————————

Firma Honeywell Sp. z o.o., Dział Fire & PAVA Solutions z siedzibą w Warszawie na ul. Domaniewskiej 39 poszukuje stażystów do pracy głównie biurowej do wsparcia działu ofertowego, sprzedażowego, szkoleniowego, marketingu i wsparcia technicznego, z możliwością docelowego zatrudnienia na pełen etat. Honeywell Fire & PAVA Solutions jest wiodącym ogólnoświatowym producentem systemów sygnalizacji pożarowej i sterowania gaszeniem ESSER, Notifier, System Sensor, KAC, Morley, Xtralis/VESDA, FAAST oraz dźwiękowych systemów ostrzegawczych Variodyn, Intevio, HN Series (https://hls-poland.com/). Oferta stażu Honeywell

dodano: 01.03.2022

—————————————-

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. poszukuje osób na następujące stanowiska:

INSPEKTOR/SPECJALISTA/STARSZY SPECJALISTA DS. BHP 

——————————————————

Firma FAIRO zajmująca się ochrona przeciwpożarową, aktualnie   poszukuje osoby na stanowisko 

SPECJALISTY DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ , https://fairo.eu/o-nas/

——————————————————–

Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A. są producentem elementów do układów wtryskowych, stosowanych w silnikach wysokoprężnych. Pod marką WUZETEM działa na Motoryzacyjnym Rynku Części Zamiennych (Automotive Aftermarket) od 1951 roku (70 lat) i wytwarza produkty ekwiwalentne z produkowanymi przez firmy działające na rynku Oryginal Equipment Market (OEM). Spółka jest jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentem części zamiennych do układów wtryskowych silników wysokoprężnych, głównie rozpylaczy, elementów tłoczących oraz wtryskiwaczy. Rozwój spółki oparty jest m.in. na wprowadzaniu narzędzi wywodzących się z „Przemysłu 4.0″oraz postępie w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. W sukcesywnie modernizowanym parku maszynowym wykorzystywane są najbardziej nowoczesne technologie. Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP

—————————————————————-

Firma LOCAL NETWORK tworzy rozwiązania monitoringu wizyjnego, które od 2003 roku służą poprawie bezpieczeństwa mieszkańców osiedli w całym kraju. Specjalizuje się w instalacji systemów dla potrzeb dużych osiedli i budynków mieszkalnych administrowanych przez największe Spółdzielnie Mieszkaniowe i Zarządców Nieruchomości. Aktualnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko Serwisant instalacji przeciwpożarowej

 

 

 
 

 

Instytut Techniki Budowlanej Zakład Badań Ogniowych w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko Stypendysta – student/doktorant w ramach realizacji projektu badawczego OPUS LAP 20 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki pt. „Metodologia Przewidywania Widzialności – nowa generacja modelu widzialności w dymie w obiektach budowlanych”

Stypendysta student/doktorant

————————————–

PRAKTYKI STUDENCKIE W ABW

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oferuje możliwość odbycia 4-tygodniowych, bezpłatnych praktyk studenckich we wrześniu 2022 roku w Warszawie. Praktyki dedykowane studentom Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, odbędą się w grupie: ANALITYCY – I, i są skierowane do studentów kierunku:

• bezpieczeństwo wewnętrzne, którzy w dniu 1 marca 2022 roku byli studentami co najmniej trzeciego roku studiów I stopnia (zaliczone 5 semestrów).

W czasie praktyk studenci będą w szczególności dokonywać tematycznych analiz źródeł otwartych zakończonych przygotowaniem dokumentów analitycznych o różnorodnym poziomie złożoności.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?

Przeczytaj o warunkach rekrutacji do grupy (warunki i procedura aplikacyjna zostały opisane w regulaminie praktyk). Wypełniony i podpisany formularz aplikacyjny oraz zgodę Dziekana przekaż do Biura Karier SGSP z dopiskiem „grupa analitycy I”.

Termin składania aplikacji – 10 maja 2022 roku. Agencja zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia (najpóźniej do 10 czerwca 2022 roku).

—————————————-

Firma CALANBAU-TPI zajmuje się ochroną przeciwpożarową budynków, czyli znajdowaniem odpowiednich rozwiązań technicznych i proponowaniem rozwiązań w zakresie instalacji przeciwpożarowych, które dokładnie i jednocześnie w ekonomiczny sposób chronią przed ryzykiem. CALANBAU-TFI zaprasza do współpracy, oferując możliwość zatrudnienia i jednoczesnego studiowania.

OFERTA CALANBAU-TPI

Kontakt: serwis@tpi-op.pl 607 689 300

dodane: 15.04.2022

—————————————

 SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodarstwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie. Dział SHE (Safety, Health, Environment) zajmuje się dbaniem o bezpieczeństwo ludzi, w tym bezpieczeństwa pożarowego oraz środowiska naturalnego.
Naszym głównym celem jest ciągłe doskonalenie warunków pracy po to, aby nasi Współpracownicy cieszyli się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i nie ulegali wypadkom. Na równi z tym stawiamy środowisko naturalne, ponieważ chcemy utrzymać je w jak najlepszym stanie i rozwijać się w sposób zrównoważony. Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć okazję brać udział w procesach oceny ryzyka oraz odbiorach stanowisk pracy, maszyn i urządzeń przemysłowych. Dodatkowo będziesz odpowiadać za przeprowadzanie kampanii środowiskowych i projektów optymalizacji segregacji odpadów.

SC Johnson obecnie poszukuje osoby na stanowisko Stażysty BHP do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.
Jeśli chcesz zacząć karierę w międzynarodowej firmie FMCG, to jest to idealny moment!
Czas trwania stażu: 6 miesięcy.

Więcej informacji na temat oferty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do Pani Anny Petreckiej na adres: APetrec2@scj.com

—————————————-


EKO-KONSULT jest firmą doradczą, świadczącą usługi w zakresie bezpieczeństwa dla przemysłu i środowiska, wspierając rynek energetyczny, w tym offshore w sektorach Oil&Gas oraz energetyki odnawialnej, a także inne sektory przemysłu: chemicznego, petrochemicznego, wydobywczego, oraz spożywczego.

Firma poszukuję osób z pasją do pracy, którym chce zaoferować staż . Osób zainteresowanych bezpieczeństwem przemysłowym, które patrzą na bezpieczeństwa w sposób interdyscyplinarny, ambitnych z analitycznym podejście do zadań rozumiejących fizykochemie spalania i wybuchu oraz procesy technologiczne.

Staż daje możliwość realnego przygotowania zawodowego do pracy w zawodzie inżyniera bezpieczeństwa. Możliwość prześledzenia ścieżki przygotowania kompleksowego projektu do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych dla dużych inwestycji przemysłowych „Od Kuchni. Na realnych projektach”. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIE PO UKOŃCZONYM STAŻU. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

——————————-

Cost Care Consulting to specjalistyczna firma konsultingowa w zakresie innowacyjnych rozwiązań Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie audytu oraz finansowania zidentyfikowanych obszarów BHP w celu poprawy bezpieczeństwa pracy. Obecnie firma ma do zaoferowania studentom SGSP specjalizacji Inżynieria bezpieczeństwa pracy (BHP) płatny staż. Różnorodność  zakresu obowiązków jakie czekają na stażystę jest świetną okazją do praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów. Zapraszamy do aplikowania. Szczegóły dotyczące oferty.

dodane:07.04.2022 r.

———————————

Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna zajmuje się ochroną przeciwpożarową. Wykonuje zabezpieczenia w każdej technologii oraz we wszystkich klasach odporności ogniowej, w budynkach biurowych, handlowych, usługowych, mieszkalnych, sakralnych, magazynowych, produkcyjnych, rafineryjnych i petrochemicznych oraz w obiektach inżynieryjnych jakimi są tunele komunikacyjne. Posiada licencje i autoryzacje wiodących producentów.

Oferta praktyk pracownik biurowy

dodane: 05.04.2022 r.

———————————

ArcelorMittal Warszawa (dawna Huta Warszawa) jest obecnie jedną z najnowocześniejszych hut stali w Europie. Produkuje wyroby długie ze stali węglowych i stopowych, wykorzystywane w przemyśle samochodowym, maszynowym, łożyskowym, w przeróbce plastycznej oraz w budownictwie. Należy do grupy ArcelorMittal największego na świecie producenta stali i wiodącej firmy wydobywczej. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko stażysta w Dziale BHP.

dodano: 29.03.2022

——————————–

BUDIMEX to pracodawca  branży budowlanej – organizacja z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działa na rynku w Polsce nieprzerwanie od 1968 roku. Zatrudnia ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku.Obecnie poszukuje Praktykantki/Praktykanta –  dział BHP

dodane: 29.03.2022

——————————-


Firma Honeywell Sp. z o.o., Dział Fire & PAVA Solutions z siedzibą w Warszawie na ul. Domaniewskiej 39,  poszukuje stażystów do pracy głównie biurowej do wsparcia działu ofertowego, sprzedażowego, szkoleniowego, marketingu i wsparcia technicznego, z możliwością docelowego zatrudnienia na pełen etat. Honeywell Fire & PAVA Solutions jest wiodącym ogólnoświatowym producentem systemów sygnalizacji pożarowej i sterowania gaszeniem ESSER, Notifier, System Sensor, KAC, Morley, Xtralis/VESDA, FAAST oraz dźwiękowych systemów ostrzegawczych Variodyn, Intevio, HN Series (https://hls-poland.com/). Oferta stażu Honeywell

dodano: 01.03.2022

 
 

Fundacja Runmageddon od ponad 7 lat działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie.
Obecnie poszukuje wolontariuszy w związku do pomocy przy organizacji biegu, jego lokalizacja to: Zalew Bardowskiego (Piotra Bardowskiego 2a Warszawa)
Proponowana strefa do obstawienia: Strefa Trasy oraz Strefy Miasteczka
Godziny Wolontariatu:
Sobota I zmiana (14.05.2022) 06:00-16:30
Sobota II zmiana (14.05.2022) 15:00-19:00
sobota NOCNY (14.05.2022) 19:00-24:00
Niedziela I zmiana (15.05.2022) 06:00-16:00
Niedziela II zmiana (15.05.2022) 15:00-19:00

– Zainteresowani pomocą w tygodniu zaproszeni są w godzinach : 7:30 – 17:30, w dniach 10.05 – 17.05.2022

Wolontariusze w zamian za wykonaną pracę maja zapewnione:
– zaliczenie praktyk lub stażu
– zaświadczenie o odbytym wolontariacie
– całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– koszulkę techniczną oraz bandankę Runmageddon
– bony na start w biegach lub bony na odzież SMMASH
– profesjonalną opiekę organizatorską
– ubezpieczenie NNW

Chęć udziału w Wolontariacie można zgłosić na 2 sposoby:
– przez stronę www.runmageddon.pl/wolontariat
– telefonicznie pod numerem:

Jagoda (Administracja wolontariatu) – 530 650 267,
Paulina ( koordynator wolontariatu) – 732 923 701,

RUNMAGEDON WOLONTARIAT

Drodzy STUDENCI !!!

Zachęcamy wszystkich studentów cywilnych, którzy osiągnęli z poprzedniego roku akademickiego średnią ocen co najmniej 4,0 oraz działają na rzecz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej do składania podań o srebrną lub złotą odznakę „WZOROWY STUDENT”.

Podanie wraz z wyszczególnionymi osiągnięciami należy złożyć w Kancelarii Ogólnej SGSP w terminie do 15 LISTOPADA

Zasady przyznawania oraz tryb nadawania i sposób noszenia odznaki zostały określone w Regulaminie będącym załącznikiem do Zarządzenia nr 6/15 Rektora-Komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z dnia 27 lutego 2015 r.

Poniższa tabela przedstawia kryteria uzyskiwania punktów.

Kategorie

Punkty

Średnia ocen

(Potwierdzona stosownym zaświadczeniem podpisanym przez Kierownika Dziekanatu SGSP)

Średnia 4,0 lub wyższa

10 pkt – 4,90-5,00

9 pkt – 4,80-4,89

8 pkt – 4,70-4,79

7 pkt – 4,60-4,69

6 pkt – 4,50-4,59

5 pkt – 4,40-4,49

4 pkt – 4,30-4,39

3 pkt – 4,20-4,29

2 pkt – 4,10-4,19

 1 pkt – 4,01-4,09

Osiągnięcia sportowe (pod warunkiem, że bierze udział w zawodach jako student SGSP) (Osiągnięcia sportowe potwierdzane są zaświadczeniem odpowiedniego związku sportowego lub przez Kierownika  Studium Wychowania Fizycznego)

Zajęcie medalowego miejsca w klasyfikacji generalnej w zawodach: Igrzyska Olimpijskie lub Paraolimpijskie, Mistrzostwa Świata, Uniwersjada

15 pkt

Zajęcie miejsc 4 – 6 w klasyfikacji generalnej w zawodach: Igrzyska Olimpijskie lub Paraolimpijskie, Mistrzostwa Świata, Uniwersjada,

4 miejsce –8 pkt

5 miejsce – 7 pkt

6 miejsce – 6 pkt

Zajęcie medalowego miejsca w klasyfikacji generalnej
w zawodach: Mistrzostwa Europy, Akademickie Mistrzostwa Europy

12 pkt

Zajęcie miejsc 4 – 6 w klasyfikacji generalnej w zawodach: Mistrzostwa Europy, Akademickie Mistrzostwa Europy

4 miejsce – 6 pkt

5 miejsce – 5 pkt

6 miejsce – 4 pkt

Zajęcie medalowego miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski(zawody organizowane przez polskie związki sportowe) lub Akademickich Mistrzostw Polski 

10 pkt

 

Zajęcie miejsc 4 – 6 w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski lub Mistrzostw Polski

4 miejsce –4 pkt

5 miejsce – 3 pkt

6 miejsce – 2 pkt

– Zajęcie medalowego miejsca w: Akademickich Mistrzostwach Polski w typie uczelni: społeczno-przyrodniczych – w klasyfikacji generalnej, Ogólnopolskich Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku w klasyfikacji generalnej,

zawodach międzynarodowych w klasyfikacji generalnej: Światowe Igrzyska Policjantów i Strażaków, Europejskie Igrzyska Policjantów i Strażaków, Światowe Igrzyska Strażaków, Europejskie Igrzyska Strażaków,

– zawodach międzynarodowych w klasyfikacji generalnej, podległych właściwym ministrom spraw wewnętrznych lub obrony narodowej

4 pkt

Zajęcie medalowego miejsca w Mistrzostwach Polski organizowane przez  jednostki podległe odpowiednio  ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych lub ministrowi obrony narodowej,

2 pkt

Osiągnięcia naukowe (pod warunkiem, że bierze udział lub publikuje jako student SGSP)

Publikacja lub przekład książki o charakterze naukowym

15 pkt ÷ liczba autorów

Publikacja artykułu w czasopiśmie naukowym umieszczonym w aktualnym wykazie czasopism punktowanych (lista A i B) ogłoszonym przez ministra właściwego do spraw szkolnictwa

10 pkt

Rozdział w książce o charakterze naukowym

10 pkt ÷ liczba autorów

Publikacja artykułu/referatu w czasopiśmie uczelnianym, w zeszycie naukowym/specjalistycznym/fachowym lub w formie elektronicznej (np. na stronie internetowej ośrodka badawczego, jednostki uczelni, wydawnictwa specjalistycznego lub fachowego)

2 pkt ÷ liczba autorów

Czynny udział w międzynarodowych konferencjach, sympozjach, sesjach naukowych (wygłoszenie referatu, przygotowanie posteru, prezentacji multimedialnej) lub publikacja w czasopiśmie pokonferencyjnym

5 pkt ÷ liczba autorów

Czynny udział w konferencjach, sympozjach, sesjach naukowych (przygotowanie referatu, posteru, prezentacji multimedialnej) lub publikacja w czasopiśmie pokonferencyjnym lub publikacja w czasopiśmie Uczelni

2 pkt

udokumentowany (potwierdzony zaświadczeniem np. kierownika projektu) czynny udział w badaniach naukowych – badawczych ( np. w projektach badawczych lub edukacyjnych realizowanych przez Uczelnię)

Do 5 pkt

Wg propozycji kierownika pracy

Miejsce medalowe w naukowych konkursach/festiwalach/olimpiadach międzynarodowych

15 pkt

Miejsce medalowe w naukowych konkursach/festiwalach/olimpiadach ogólnopolskich

10 pkt

Miejsce medalowe w naukowych konkursach/festiwalach/olimpiadach uczelnianych lub lokalnych

5 pkt

Zakwalifikowanie się w drodze eliminacji do finału w naukowych konkursach/festiwalach/olimpiadach międzynarodowych

5 pkt

Zakwalifikowanie się w drodze eliminacji do finału w naukowych konkursach/festiwalach/olimpiadach ogólnopolskich

3 pkt

Zakwalifikowanie się w drodze eliminacji do finału w naukowych konkursach/festiwalach/olimpiadach uczelnianych lub regionalnych

1 pkt

Uzyskanie wyróżnień podczas wystaw i targów ogólnopolskich lub międzynarodowych

5 pkt

Autorstwo lub współautorstwo patentu lub wzoru użytkowego

15 pkt

Osiągnięcia artystyczne (pod warunkiem, że student reprezentuje SGSP)

Zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze światowej

15 pkt

Zajęcie miejsc 4 – 6 w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze światowej

4 miejsce –8 pkt

5 miejsce – 7 pkt

6 miejsce – 6 pkt

Zajęcie miejsc 1-3  w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze europejskiej

12 pkt

Zajęcie miejsc 4 – 6 w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze europejskiej

4 miejsce – 6 pkt

5 miejsce – 5 pkt

6 miejsce – 4 pkt

Zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze krajowej

8 pkt

Zajęcie miejsc 4 – 6 w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze krajowej

4 miejsce –4 pkt

5 miejsce – 3 pkt

6 miejsce – 2 pkt

Zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji generalnej w konkursach lub festiwalach artystycznych o randze regionalnej

2 pkt

Publikacja książki artystycznej lub upowszechnienie innych osiągnięć artystycznych

6 pkt

Zamieszczenie dzieła artystycznego w publikacji zbiorowej

3 pkt

Udział w projektach artystycznych prowadzonych przez Uczelnię lub przez Uczelnię we współpracy z innym ośrodkiem akademickim lub kulturalnym

2 pkt

max. 6 pkt

Działalność pozadydaktyczna na rzecz SGSP (pod warunkiem, że występuje jako student SGSP)

Wolontariat świadczony na rzecz SGSP

(Potwierdzony zaświadczeniem podpisanym przez Kierownika Działu Spraw Studenckich)

2 pkt

(max. 10 pkt)

Czynny udział w pracach Samorządu Studenckiego SGSP (Potwierdzony zaświadczeniem podpisanym przez Przewodniczącego Samorządu Studenckiego SGSP)

5 pkt

Udział w pracach komisji lub rad SGSP np.: Komisja Dyscyplinarna, Rada Biblioteczna

1pkt (max. 3 pkt.)

Promocja edukacyjna SGSP reprezentowanie Uczelni podczas targów i innych podobnych imprez (Potwierdzone stosownym zaświadczeniem podpisanym przez Kierownika Rektoratu lub Przewodniczącego właściwej Komisji ds. promocji Uczelni)

1 wyjazd – 1 pkt

2 wyjazdy – 2 pkt

3 wyjazdy – 3 pkt

4 wyjazdy – 4 pkt

5 wyjazdów – 5 pkt

(max. 5 pkt)

Otrzymane nagrody i wyróżnienia inne niż już ocenione, zdobyte jako reprezentant SGSP

1 pkt. (max. 3 pkt.)

Przeprowadzenie szkoleń dla studentów SGSP wg zatwierdzonego przez prorektora ds. studenckich planu szkolenia

1 pkt. (max. 3 pkt.)

Aktywne uczestnictwo w kołach naukowych, potwierdzone zaświadczeniem opiekuna z wyszczególnieniem zrealizowanych zadań.

1 pkt (nie więcej niż max. 2 pkt)

                            

Zapraszamy do kontaktu:

– w Dziale Spraw Studenckich (godziny przyjęć studentów: pon. – pt. 10.00 – 13.00) pok. 319, obiekt 02, II p. – wejście od ul. Siemiradzkiego);
– za pośrednictwem e-mail: irosiak@sgsp.edu.pl
– telefonicznego: tel. 22 56-17-374