Cyberbezpieczeństwo – webinarium informacyjne

Zaproszenie na webinarium informacyjne dla kandydatów na studia podyplomowe „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze publicznym”

 

Serdecznie zapraszamy na webinarium informacyjne dla kandydatów na studia podyplomowe „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze publicznym”, które odbędzie się 7 września 2022 r. o godzinie 10:00.

Studia podyplomowe „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze publicznym” to jedna z nowości w ofercie edukacyjnej Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Kierunek jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę sektora publicznego w budowaniu kadr o profesjonalnych kompetencjach w obszarze cybersecurity. Jest to projekt szczególny i  w pełni przygotowany oraz dedykowany sektorowi publicznemu. Opracowany wraz z naszymi Partnerami program kształcenia jest pełnowymiarową odpowiedzią o charakterze specjalistycznej wiedzy merytorycznej; technicznej oraz praktycznej, niezbędnych do budowania kompetencji zarządczych w zakresie cyberbezpieczeństwa w Instytucjach sektora publicznego. Jakość kształcenia zawsze jest uzależniona od wiedzy i doświadczenia wykładowców, dlatego do współpracy zaprosiliśmy najlepszych. Jako jedyna uczelnia w Polsce gromadzimy uznanych praktyków tworzących ustawodawstwo w zakresie Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa, osoby odpowiedzialne za wszystkie etapy w ochronie cyberprzestrzeni Rzeczypospolitej Polskiej oraz osoby zarządzające cyberbezpieczeństwem w sektorze publicznym. Innowacyjny charakter studiów to także specjalistyczna platforma z cyfrowymi laboratoriami praktycznymi.

Szczegóły dotyczące charakterystyki studiów podyplomowych „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze publicznym” dostępne są na stronie: https://podyplomowe.sgsp.edu.pl/?page_id=5457.

Udział w webinarium możliwy jest poprzez formularz rejestracyjny: