SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ NOMINOWANA DO NAGRODY UCZELNIA ROKU 2022!

Szkoła Główna Służby Pożarniczej nominowana do nagrody Uczelnia Roku 2022!

 

Z radością informujemy, że Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP) została zgłoszona przez studentów do nagrody Uczelnia Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie mazowieckim jest prowadzony przez „Polska Times, „Echo Dnia” oraz „Tygodnik Ostrołęcki”.

Placówki przyjazne studentom zostaną wybrane w głosowaniu najpierw w każdym mieście i powiecie, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale.

Głosowanie na Uczelnię Roku będzie trwać od 25 października 2022 r. do 13 grudnia 2022 r. do godz. 21:00. Swój głos można oddać za pomocą dwóch metod: SMS i „klik”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania głosu na naszą Uczelnię! Bezpośredni odnośnik do profilu SGSP: https://polskatimes.pl/p/kandydat/sgsp%2C3068839/.

Wyróżnieni będą także nauczyciele akademiccy. Chcielibyście docenić umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy przez prowadzących zajęcia w SGSP? Zachęcamy do zgłaszania kandydatur!

Dziękujemy za wsparcie!

Całej społeczności akademickiej SGSP przekazujemy wyrazy wdzięczności za pełną poświęcenia profesjonalną służbę oraz pracę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa, aktywizacji naukowej i rozwoju naszej Alma Mater!

Szczegółowe informacje o plebiscycie dostępne są na stronie: https://polskatimes.pl/plebiscyt-edukacyjny-oto-nauczyciele-dyrektorzy-i-placowki-edukacyjne-nominowane-do-nagrod-glosuj-na-najlepszych-lub-zglos/ar/c5-16897447.