PRZEDSTAWICIELE KOŁA NAUKOWEGO „LIDERZY BEZPIECZEŃSTWA” UCZESTNIKAMI 6. EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU KÓŁ NAUKOWYCH „IKONA”

Przedstawiciele Koła Naukowego „Liderzy Bezpieczeństwa” uczestnikami 6. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Kół Naukowych „IKONA”

 

W dniach 18-20 listopada 2022 r. przedstawiciele Koła Naukowego „Liderzy Bezpieczeństwa” uczestniczyli w 6. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Kół Naukowych „IKONA”. Wydarzenie było czasem wytężonej pracy oraz dobrą sposobnością do integracji i kreatywności w ramach prac zespołowych z członkami innych kół naukowych z Polski. Przedstawiciele naszego Koła wzięli udział w cyklu warsztatów oraz prelekcji.

Na Kongresie można było dowiedzieć się np. jak prowadzić własny biznes lub coś opatentować. Odbyły się także nietuzinkowe warsztaty teatralne. Uczestnicy wydarzenia wiedzą już też doskonale jak występować publicznie czy też zarządzać kryzysami w Internecie. Te i wiele innych ciekawych zajęć przyniosły korzyść w postaci dużej dawki wiedzy i umiejętności.

W wyniku spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy członkami kół naukowych z całego kraju powstało mnóstwo pomysłów, które członkowie Koła Naukowego „Liderzy Bezpieczeństwa” planują wdrożyć w prowadzonej przez siebie działalności.

Życzymy owocnej realizacji przedsięwzięć!