PRZEJŚCIE NA ZAOPATRZENIE EMERYTALNE PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I FUNKCJONARIUSZY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ ZE SZKOŁY GŁÓWNEJ SŁUŻBY POŻARNICZEJ

PRZEJŚCIE NA ZAOPATRZENIE EMERYTALNE PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I FUNKCJONARIUSZY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ ZE SZKOŁY GŁÓWNEJ SŁUŻBY POŻARNICZEJ

 

„Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy”.

Honore de Balzac

 

23 lutego 2023 r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej (SGSP) społeczność akademicka naszej Uczelni pożegnała odchodzących na zaopatrzenie emerytalne pracowników cywilnych i funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, którzy dotychczas pracowali i pełnili służbę w SGSP.

Po wprowadzeniu sztandaru Uczelni i odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło wręczenie decyzji personalnych, pamiątkowych dyplomów i upominków osobom przechodzącym na zaopatrzenie emerytalne, do którego grona należą:

  • st. bryg. dr inż. Wojciech Jarosz – Prorektor ds. Kształcenia i Studentów,
  • Pani mgr Marianna Ceglińska,
  • Pan Tadeusz Felczyński,
  • bryg. Dorota Kokoszka,
  • st. kpt. Wioletta Milewska,
  • mł. bryg. Ireneusz Parchomiuk,
  • asp. sztab. Małgorzata Wijas.

Rektor-Komendant SGSP nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski, prof. uczelni, wskazując na cenny okres współpracy w życiu zawodowym, podziękował emerytowanym funkcjonariuszom i pracownikom za służbę i wkład pracy na rzecz rozwoju SGSP. Przekazał także życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć.

Emerytowanym funkcjonariuszom i pracownikom życzymy zdrowia, upragnionego wypoczynku oraz serdeczności na nowym etapie życia!

 

Opracowanie: Mariola Główka SGSP
Zdjęcia: Tomasz Zamiela SGSP