Konsultacje

KonsultacjeWydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego
Poniżej, podano telefony wewnętrzne. Pełny numer ma postać 22-56-17-XXX

imie nazwisko konsultacje pokój telefon email
Dariusz Baranowski środa 12:00-14:00 305, bud. B, ob. 01 519 dbaranowski@sgsp.edu.pl
Stanisław Biedugnis poniedziałek 11:00 – 12:30 103, bud. C, ob. 01 601 sbiedugnis@sgsp.edu.pl
Jan Bihałowicz środa godz 11.46-12.29, piątek 13.46-14.01 (wymagany odpowiednio wcześniejszy kontakt mailowy) ob 01 bud B p 306 536 jbihalowicz@sgsp.edu.pl
Joanna Binio poniedziałek 10:00 – 11:30 133, bud. C, ob. 01 654: lab.610 jbinio@sgsp.edu.pl
Jarosław Boczarski piątek 10.00-12.00 118, bud. B, ob. 01 706 jboczarski@sgsp.edu.pl
Sylwia Boroń pon 12-13 221, bud. C, ob. 01 646 sboron@sgsp.edu.pl
Sławomir Bronisz czwartek 13.45 – 15.15 lab. mechaniki, bud. B, ob. 01 544 : 599 sbronisz@sgsp.edu.pl
Krzysztof Budek poniedziałek 10:00 – 11:30 118, bud. B, ob. 01 577 kbudek@sgsp.edu.pl
Zdzisław Budziński czwartek 14:00-15:35 118, bud. B, ob. 01 629 zbudzinski@sgsp.edu.pl
Przemysław Bylica poniedziałki 08:00 – 10:00 309, bud. C, ob.01 572 : 521(lab) pbylica@sgsp.edu.pl
Jacek Chrzęstek wtorek 12.00 – 13.00 i piątek 12.00 – 13.00 412, bud. C, ob.01 521 jchrzestek@sgsp.edu.pl
Piotr Chudy wtorek 14.00-15.30 129, bud. C, ob. 01 559 pchudy@sgsp.edu.pl
Małgorzata Ciuka-Witrylak Środa 10:00 – 11:30 203, bud. C, ob. 01 736 mciuka@sgsp.edu.pl
Sławczo Denczew W terminach uzgodnionych ze studentami 311 334 sdenczew@sgsp.edu.pl
Anna Dmochowska Środa 10:00 – 11:30 215, bud. C, ob. 01 743 admochowska@sgsp.edu.pl
Agata Domżał Poniedziałek 10:00-11:30 221, bud. C, ob. 01 646 adomzal@sgsp.edu.pl
Tomasz Drzymała Środa, godz. 9:30-10:30 302, bud. C, ob. 01 613; 610 tdrzymala@sgsp.edu.pl
Grzegorz Dzień poniedziałek 10:00 – 11:30 204, bud. B, ob.01 710 gdzien@sgsp.edu.pl
Stefania Elbanowska-Ciemuchowska Środy 13:00 – 14:00 ob 01 bud B p 302 690 selbanowska@sgsp.edu.pl
Mateusz Fliszkiewicz czwartki 13:00-14:00 102, bud. C, ob.01 612 mfliszkiewicz@sgsp.edu.pl
Jerzy Gałaj środa 13.30-14.45 310, bud. C, ob.01 570 jgalaj@sgsp.edu.pl
Dominika Gancarczyk Poniedziałek 10:00-11:30 418, bud. C, ob. 01 626 dgancarczyk@sgsp.edu.pl
Anna Gayer Środa 10:00 – 11:30 agayer@sgsp.edu.pl
Martin Girard wtorek 10:00 – 12:00 ob 01 bud B p 302 690 mgirard@sgsp.edu.pl
Agnieszka Górska Wtorki 10:00 – 12:00 ob 01, pok 102 612 agorska@sgsp.edu.pl
Jakub Jakubiec Poniedziałek 10:00-11:30 418, bud. C, ob. 01 626 jjakubiec@sgsp.edu.pl
Karina Jarosławska-Kolman środa 11.30-13.00 118, bud. B, ob. 01 629 kjaroslawska@sgsp.edu.pl
Wojciech Jarosz poniedziałek 10:00 – 11:30 312, bud. C, ob. 01 573 wjarosz@sgsp.edu.pl
Jacek Kalinko środa 11:00-12:00 411, bud. C, ob. 01 752 jkalinko@sgsp.edu.pl
Renata Kamocka-Bronisz poniedziałek 13.45-14.30; środa 13.45-14.30 lab. mechaniki, bud. B, ob. 01 339 : 544 rkamocka@sgsp.edu.pl
Agata Kendziorek-Skolimowska wt 11:45-12:30; czw 13:45-14:30 ob 01 bud B p 306 536 akendziorek@sgsp.edu.pl
Sylwester Kieliszek Poniedziałki 17:15- 18:45 312, bud. C, ob. 01 662 : 720 : 610 skieliszek@sgsp.edu.pl
Marek Konecki czwartki 14-15.30 313, bud. C, ob. 01 585 mkonecki@sgsp.edu.pl
Mirosław Kosiorek Poniedziałek 10:00-11:30 204, bud. B, ob.01 710 mkosiorek@sgsp.edu.pl
Grzegorz Kotulek Poniedziałek 10:00-11:30 030, bud. B, ob. 02 578 gkotulek@sgsp.edu.pl
Przemysław Kowalczyk środa 13.30 – 14.30 118, bud. B, ob. 01 706 pkowalczyk@sgsp.edu.pl
Adam Krasuski czwartki 14:00-16:00 102, bud. C, ob.01 542 akrasuski@sgsp.edu.pl
Andrzej Krauze poniedziałek 14:00-15:30 102, bud. C, ob.01 775 akrauze@sgsp.edu.pl
Sylwia Krawczyńska piątki (zjazdów PS46_B) od 17:15 (sala R) 306 536 skrawczynska@sgsp.edu.pl
Karol Kreński czwartki 12:00-13:31 102, bud. C, ob.01 612 kkrenski@sgsp.edu.pl
Bernard Król wtorek 12.00-15.00, piątek 12.00-15.00 418, bud. C, ob. 01 504 bkrol@sgsp.edu.pl
Przemysław Kubica czw. 10-11 220, bud. C, ob. 01 689 pkubica@sgsp.edu.pl
Bożena Kukfisz poniedziałek 15.00-16.00 404C, bud. C, ob. 01 604 bkukfisz@sgsp.edu.pl
Włodzimierz Kupicz poniedziałek 10:00 – 11:30 129, bud. C, ob. 01 603045603 wkupicz@sgsp.edu.pl
Łukasz Kuziora poniedziałek 10:00 – 11:30 411, bud. C, ob. 01 752 lkuziora@sgsp.edu.pl
Sylwia Lewicka Wtorki 17:15-19:15 ob 01 bud B p 302 690 slewicka@sgsp.edu.pl
Stanisław Lipiński Poniedziałki 14.00 – 15.30 411, bud. C, ob. 01 627 slipinski@sgsp.edu.pl
Andrzej Lubański czwartki 12:00 – 14:00 309, bud. C, ob.01 572 : 521(lab) alubanski@sgsp.edu.pl
Marcin Łapicz wtorek godz. 10-12 414, bud. C, ob. 01 587 mlapicz@sgsp.edu.pl
Stanisław Łazowy piątki 10:00-11:34 102, bud. C, ob.01 612 slazowy@sgsp.edu.pl
Krzysztof Łącki poniedziałek, 13.00 – 14.00, środa w przerwach pomiędzy zajęciami – proszę o wcześniejszy kontakt mailowy 204, bud. B, ob.01 710 klacki@sgsp.edu.pl
Aneta Łukaszek-Chmielewska URLOP ob 01 bud B p 302 690 alukaszek@sgsp.edu.pl
Małgorzata Majder-Łopatka Środy 10:00 – 12:00 215, bud. C, ob. 01 558 mmajder@sgsp.edu.pl
Radosław Makowski poniedziałek 10:00 – 11:30 413 / ob 01 765 rmakowski@sgsp.edu.pl
Andrzej Marciniak Piatek 11.00 -13.00 118, bud. B, ob. 01 540 amarciniak@sgsp.edu.pl
Rafał Matuszkiewicz Środa 10:00 – 11:30 210, bud. C, ob. 01 990 rmatuszkiewicz@sgsp.edu.pl
Jolanta Michalska środa 12-13 118, bud. B, ob. 01 629 jmichalska@sgsp.edu.pl
Andrzej Mizerski Poniedziałek 10:00-11:30 418, bud. C, ob. 01 688 amizerski@sgsp.edu.pl
Ireneusz Naworol wtorek 14.00 – 15.30 129, bud.C, ob. 01 591 inaworol@sgsp.edu.pl
Grzegorz Ogrodnik wtorek od 12.00 do 14.00 303, p. II, bud. C, ob. 01 552 gogrodnik@sgsp.edu.pl
Paweł Ogrodnik poniedziałek 9.00-9.45 sala 111 oraz czwartek 14.50-15.35 pok. 329 lab. mechaniki, bud. B, ob. 01 387: 544 pogrodnik@sgsp.edu.pl
Marcin Oszust poniedziałek 10:00 – 11:30 lab. mechaniki, bud. B, ob. 01 544 moszust@sgsp.edu.pl
Barbara Ościłowska środa, 11 – 13 305, bud. B, ob. 01 678 boscilowska@sgsp.edu.pl
Andrzej Pawlak Środa, 12.00-13.45 133, bud. C, ob. 01 654 apawlak@sgsp.edu.pl
Mariusz Pecio piątek, 14:00-15:30 204, bud. B, ob.01 710 mpecio@sgsp.edu.pl
Andrzej Polańczyk Środa 10:00 – 11:30 210, bud. C, ob. 01 990 apolanczyk@sgsp.edu.pl
Aleksandra Powęzka pon. godz. 13.00-13.45, s. 111 (laboratorium); śr. godz. 11.00-11.45, pok. 329, ob. 01, bug. F p. 329, budynek F 392 apowezka@sgsp.edu.pl
Marzena Półka wtorek 16.00 pokój 315 obiekt 01 315, bud. C, ob. 01 712 mpolka@sgsp.edu.pl
Szymon Ptak pn 15:30-16:00, śr. 11:00-12:00 ob. 01, bud. C, pok. 316 699 sptak@sgsp.edu.pl
Wioletta Rogula-Kozłowska poniedziałek godz. 11.00-12.30 104, bud. C, ob. 01 602627105 wrogula@sgsp.edu.pl
Ewa Rudnik wtorek, 12-13 lub w innym uzgodnionym terminie 303, bud. C, ob. 01 552 erudnik@sgsp.edu.pl
Janusz Rybiński Piątki 12:00 – 13:30 103, bud. C, ob. 01 987 jrybinski@sgsp.edu.pl
Zdzisław Salamonowicz piątek 12.00-13.30 206, bud. C, ob. 01 546 zsalamonowicz@sgsp.edu.pl
Mirosław Sobolewski piątki 11.00 – 13.00 418, bud. C, ob. 01 659 msobolewski@sgsp.edu.pl
Marian Sochacki poniedziałek 10:00 – 11:30 118, bud. B, ob. 01 577 msochacki@sgsp.edu.pl
Eligiusz Starzyński Poniedziałek 10:00-11:30 305, bud. B, ob. 01 519 estarzynski@sgsp.edu.pl
Paweł Sulik pokój 302, pt. 11.30-12.30 302, bud. C, ob. 01 711, 600292114 psulik@sgsp.edu.pl
Monika Sutuła wtorek 12:00 – 13:30 pokój 329, bud. F, ob. 01 339, 544 msutula@sgsp.edu.pl
Anna Szajewska sem. zimowy: piątek 11.00-12.30, pok. 307c 307c 513 aszajewska@sgsp.edu.pl
Piotr Terlecki Wtorek: 10.00-12.00, 102, bud. C, ob. 01 102, bud. C, ob. 01 632 pterlecki@sgsp.edu.pl
Piotr Tofiło Poniedziałek 10:00-11:30 204, bud. B, ob.01 710 ptofilo@sgsp.edu.pl
Norbert Tuśnio wtorek 12.00-13.00 Symulator p. 403, bud. B, ob.1 602896982 ntusnio@sgsp.edu.pl
Agata Walczak wtorek, 11.00-12.30 pok. 104, parter, obiekt 01 596 awalczak@sgsp.edu.pl
Wiktor Wąsik poniedziałek 10:00 – 11:30 102, bud. C, ob. 01 645 : 559 wwasik@sgsp.edu.pl
Tomasz Wdowiak wt 12-13 221, bud. C, ob. 01 646 twdowiak@sgsp.edu.pl
Tomasz Węsierski Wtorki 10:00 – 12:00 ob 01 bud B p 307 669 twesierski@sgsp.edu.pl
Marek Woliński piątek od 14.00 do 15.30 130, bud. C, ob. 01 592 mwolinski@sgsp.edu.pl
Paweł Wróbel Poniedziałek 10:00-11:30 302, bud. C, ob. 01 711 pwrobel@sgsp.edu.pl
Przemysław Wysoczyński środa 14-16 Symulator p. 404, bud. B, ob.1 597 pwysoczynski@sgsp.edu.pl
Anna Zielicz wtorki 8:00-9:00 ob 01 bud B p 306 536 azielicz@sgsp.edu.pl
Łukasz Zubek Środy 12:00-13:30 Ob. 01, bud. C, pok. 404A 526 lzubek@sgsp.edu.pl

..