GODZINY PRACY DZIEKANATU:
Poniedziałek i Piątek: 8.00-15.00
Wtorek-Czwartek: 11.00-14.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

(Preferowany kontakt mailowy. Osobiście – po wcześniejszym umówieniu terminu)

 

Obsługa studentów

Kierunek Inżynieria Bezpieczeństwa

Kierunek Inżynieria Bezpieczeństwa

 

Studia stacjonarne I stopnia dla strażaków w służbie kandydackiej  SP-PK

mgr Sylwia Figaszewska – sfigaszewska@sgsp.edu.pl / 22 561 75 10

Studia stacjonarne I stopnia SP-PC

mgr inż. Marlena Dytrych – mdytrych@sgsp.edu.pl / 22 561 76 34

Studia stacjonarne II stopnia SD-P

mgr inż. Katarzyna Kamińska – kkaminska@sgsp.edu.pl / 22 561 77 32

Studia niestacjonarne I stopnia NP-PC

mgr inż. Katarzyna Kamińska – kkaminska@sgsp.edu.pl / 22 561 77 32

Studia niestacjonarne I stopnia dla strażaków w służbie stałej NP-PS

mgr inż. Barbara Smolińska – bsmolinska@sgsp.edu.pl / 22 561 76 34

Studia niestacjonarne II stopnia ND-P

mgr Bożena Sobielarska – bsobielarska@sgsp.edu.pl / 22 561 77 34

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia  SP-C, NP-C

lic. Iwona Rosiak – irosiak@sgsp.edu.pl / 22 561 73 74

 

Kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne

 

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia SP-CBW, NP-CBW

lic. Monika Osiewicz – mosiewicz@sgsp.edu.pl / 22 561 77 29 

mgr Katarzyna Sota – ksota@sgsp.edu.pl / 22 561 76 79

Studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia SD-BW , ND-BW

lic. Iwona Rosiak – irosiak@sgsp.edu.pl / 22 561 73 74

 

Rekrutacja

rekrutacja@sgsp.edu.pl / 693 001 298  (W sprawach dotyczących zakończonej rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 uprzejmie prosimy o kontakt drogą mailową.)