Podchorążowie we Francji

09-12-2013
Staż naszych studentów w ENSOSP - francuska placówka szkolącą oficerów pożarnictwa.

Kurs HLCR Europejskiego Mechanizmu Ochrony Ludności

09-12-2013
W dniach 4-6 grudnia 2013 r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie odbył się kurs High Level Coordination Refresher (HLCR) realizowany w ramach Europejskiego Mechanizmu Ochrony Ludności.

Staże specjalistyczne w Akademii Pożarniczej w Hamburgu 2013r.

09-12-2013
Komendant Straży Pożarnej miasta Hamburg pan Klaus Maurer spotkał się z podchorążymi SGSP

Pływacy w formie

09-12-2013
Nasza reprezentacja wywalczyła tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych MSW w Pływaniu a także Mistrza Polski Państwowej Straży Pożarnej.

SGSP najlepsza wśród szkół pożarniczych

02-12-2013
W dniach 27-28 listopada w hali Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych. W turnieju udział wzięły drużyny Szkoły Aspirantów PSP z Krakowa - gospodarze imprezy, Szkoły Aspirantów PSP z Poznania, Centralnej Szkoły PSP z Częstochowy oraz reprezentacja Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Wizyta Komisarza Federalnej Agencji Ratownictwa Technicznego (THW)

Wykład w ramach Projektu Safety of Society - S o S

Dzień Podchorążego w SGSP

29.11.2013 Kabaret i symboliczne przejęcie władzy

Erasmus Staff Week w Akademii Nauk o Bezpieczeństwie w Tallinie

29-11-2013
Autor: Maria Ceglińska i Szymon Ptak
W dniach 18 – 22 listopada 2013 roku p. Maria Ceglińska oraz p. Szymon Ptak uczestniczyli w Erasmus Teaching/Staff Week w Akademii Nauk o Bezpieczeństwie (Sisekaitseakadeemia - EASS) w Tallinie.

Szkolenie w CIOP-PIB

27-11-2013