SGSP w "Trójce" o projekcie PRACTICE

Studia II stopnia w USA

17-09-2014
Autor: Natalia Kozłowska, Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta
Centrum Doradztwa Edukacyjnego przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta zaprasza na sesję informacyjną dla osób zainteresowanych podjęciem studiów II stopnia w USA z przedstawicielem The George Washington University, panią Kristin S. Williams.

SGSP w KONSMUND!

17-09-2014
I spotkanie Koordynatorów Konsorcjum Uczelni Mundurowych KONSMUND

SGSP na XVIII Festiwalu Nauki pod koniec września!

16-09-2014
Szkoła Główna Służby Pożarniczej już po raz kolejny weźmie udział w Festiwalu Nauki. Organizatorzy zaplanowali na tę edycję ponad tysiąc imprez, podczas których naukowcy reprezentujący szkoły wyższe, instytuty i towarzystwa naukowe będą pokazywały czym się zajmują.

Uroczystości w Palmirach

16-09-2014
Dnia 12 września 2014 r. na cmentarzu Mauzoleum w Palmirach odbyły się w uroczystości upamiętniające 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej i pierwszy dzień egzekucji w Palmirach.