I Międzynarodowa Konferencja Naukowo–Techniczna BEZPIECZEŃSTWO TECHNICZNE ICTS 2014

30-12-2014
W dniach 11-12 grudnia 2014 r. Dziekan Wydziału IBP prof. M. Półka z grupą 8 pracowników Wydziału uczestniczyła w I Międzynarodowej Konferencji Naukowo–Technicznej – BEZPIECZEŃSTWO TECHNICZNE ICTS 2014, która odbyła się na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu (WSOWL).

STAŻ SPECJALISTYCZNY PODCHORĄŻYCH SGSP W BERLINIE

21-12-2014
Dwa tygodnie w stolicy Niemiec

SCRUM w działaniach ratowniczych

19-12-2014
Wykład otwarty pt. "Doskonalenie działań ratowniczych inspirowane metodyką SCRUM", odbył się w 10 października w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Spotkanie opłatkowe SGSP

19-12-2014
Rektor Komendant SGSP nadbryg. Ryszard Dąbrowa, podczas uroczystego spotkania opłatkowego, które odbyło się 18 grudnia br. w naszej uczelni złożył wszystkim przybyłym najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie wigilijne prezydenta RP ze strażakami

19-12-2014
16 grudnia 2014 r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie odbyło się wigilijne spotkanie „rodziny strażackiej” oraz przyjaciół straży pożarnej z prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.

Życzenia Koła Naukowego

18-12-2014
Potrafię Szybko Pomóc

Sekcja Ratownictwa Medycznego podczas Mikołajek