60 rocznica rozpoczęcia nauki I turnusu Szkoły Oficerów Pożarnictwa

28-09-2015
We wrześniu 1955 r. odbyły się egzaminy wstępne do Szkoły Oficerów Pożarnictwa. Spośród 148 kandydatów ubiegających się o przyjęcie do szkoły 126 osób z wynikiem pozytywnym zdało egzamin i uzyskało status słuchacza SOP. Po dwóch latach Szkołę ukończyło 98 absolwentów uzyskując pierwszy stopień oficerski.

Obchody 45-lecia Przeciwpożarowej Bazy Leśnej „Zamczysko Nowe”

60 rocznica rozpoczęcia nauki I. turnusu Szkoły Oficerów Pożarnictwa

Festiwal Nauki w SGSP za nami

28-09-2015