Państwowa Straż Pożarna a obronność państwa

07-12-2015
Spotkanie z bryg. mgr. inż. Markiem Gręboszem z Inspektoratu Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej

Wernisaż Jacka Frankowskiego w SGSP

07-12-2015
Ogłoszenie wyników konkursu na rysunek satyryczno-humorystyczny „SGSP i WOSP w krzywym zwierciadle”

Bożonarodzeniowa kartka świąteczna

04-12-2015
Autor: źródło UDŻ
2 grudnia 2015 r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbyło się uroczyste zakończenie konkursu na najładniejszą kartkę z okazji świąt Bożego Narodzenia organizowany przez Urząd Dzielnicy Żoliborz.

Szkolenie w IPN

02-12-2015
z udziałem studentów WIBC

I Bieg Nocy Listopadowej

Sukcesy naszych biegaczy

"Podaruj Kroplę Nadziei"-prelekcja w SGSP

01-12-2015
W Szkole Głównej Służby Pożarniczej 23 listopada br. już po raz 14. odbyła się prelekcja pt. "Podaruj Kroplę Nadziei", promująca ideę honorowego krwiodawstwa.

Spotkanie w Belwederze z Prezydentem RP

01-12-2015
W niedzielę, 29 listopada 2015 w ramach obchodów Dnia Podchorążego odbyło się w Belwederze spotkanie przedstawicieli uczelni mundurowych, w tym władz i podchorążych Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z Prezydentem RP − Andrzejem Dudą