Rozstrzygnięcie konkursu "SGSP i WOSP w krzywym zwierciadle"

01-12-2015
Jury konkursu na rysunek satyryczno-humorystyczny pt. "SGSP i WOSP w krzywym zwierciadle" na posiedzeniu dnia 30.11.2015 r. postanowiło przyznać 5 równorzędnych wyróżnień

Uroczysta Zmiana Posterunku Honorowego

01-12-2015
Autor: st. kpt. M. Gochnio
W niedzielę 29 listopada 2015 r. o godz. 12.00 przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie odbyła się Uroczysta Zmiana Posterunku Honorowego (UZPH). Uroczystej Zmiany dokonał pododdział ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej pod dowództwem st. kpt. Michał Gochnio.

Bal Podchorążego SGSP

30-11-2015
W Dzień Podchorążego SGSP odbył się Bal Podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. W imprezie udział wzięło prawie 400 osób.

Wizyta Gimnazjum ze Starachowic w SGSP

26-11-2015
W listopadzie Szkołę Główną Służby Pożarniczej odwiedziła kolejna grupa młodzieży zainteresowanej ofertą dydaktyczną uczelni.

Spotkanie z negocjatorem

26-11-2015
Inicjatywa Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego WIBC

Seminarium pt. „Aspekty rozpoznania chemicznego”