Prezentacje postażowe oficerów i podchorążych SGSP

z letnich praktyk zawodowych

Członkowie Koła Naukowego Domena Bezpieczeństwa

26-10-2015
uczestnikami szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

Nagrody i wyróżnienia w konkursie prac dyplomowych Uczelni Wyższych, zorganizowanym przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w edycji 2014 roku

Autor: Wojciech Jarosz
Spotkanie laureatów i promotorów najlepszych prac dyplomowych z Prezydium Zarządu Głównego SITP a wśród wyróżnionych prac dyplomowych aż trzy prace studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Dzień Organizacji Studenckich

23-10-2015
Relacja zdjęciowa

Konferencja we Lwowie