Nowy Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej

15-09-2016
Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na stanowisko Rektora-Komendanta SGSP został wyznaczony bryg. dr hab. inż. Paweł Kępka, prof. SGSP.

Odwołanie Rektora-Komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie

14-09-2016
14 września br. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji odwołał nadbryg. Ryszarda Dąbrowę ze stanowiska Rektora-Komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Informacja na temat stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

13-09-2016
za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2016/2017

Ćwiczenia praktyczne na terenie poligonu ENSOSP