Wizyta gości z Białorusi

ramach programu Erasmus +

Dzień Podchorążego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej

25-11-2016
Uroczysty apel z okazji Dnia Podchorążego, połączony z obchodami rocznicy strajku studentów w Wyższej Oficerskiej Szkole Pożarniczej

Osiągnięcia naukowe i innowacyjność nagrodzone

25-11-2016
Coroczne nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dla nauczycieli akademickich uczelni służb państwowych przyznawane są za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne, a także za całokształt dorobku.

"Zapaleni do pomocy" rozpoczynają działalność w SGSP

24-11-2016
Na Wydziale WIBP, dzięki zaangażowaniu studentów została powołana grupa wsparcia pod nazwą "Zapaleni do pomocy"

Rektor-Komendant SGSP na Zgromadzeniu Plenarnym KRASP

24-11-2016
Rektor-Komendant SGSP uczestniczył w Zgromadzeniu Plenarnym KRASP, które odbyło się w siedzibie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.

Rektor-Komendant na spotkaniu w MEN

24-11-2016
Rektor-Komendant SGSP uczestniczył w inauguracyjnym posiedzeniu Zespołu do spraw statusu zawodowego pracowników oświaty

Rektor-Komendant SGSP na konferencji

24-11-2016
„Kradzież tożsamości w Internecie”

Kolejny Sukces Pływaków SGSP

24-11-2016
Reprezentanci SGSP po raz kolejny pokazali swoją wysoką formę sportową, zdobywając 36 medali

Konferencja GIS w Stolicy − „Bezpieczne dziś i jutro”

24-11-2016
Na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie 18 listopada 2016 r. odbyła się konferencja GIS w Stolicy − „Bezpieczne dziś i jutro”, zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia GIS.