Wizyta w Centrum Edukacji Przeciwpożarowej KN „Ujęte w kadrze, czyli bezpieczny punkt widzenia”

24-11-2016
Co wspólnego mają ze sobą ochrona przeciwpożarowa i prawa dziecka? Przekonali się o tym studenci z Koła Naukowego „Ujęte w Kadrze, czyli Bezpieczny Punkt Widzenia”

Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

18-11-2016
Podczas ceremonii awanse na stopień starszego brygadiera otrzymali m. in. funkcjonariusze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej

Podchorąży SGSP medalistą Mistrzostw Policji w Judo

18-11-2016
sekc. pchor. Bartłomiej Jurek z Kompanii III zdobył brązowy medal

Podziękowania dla Szkoły Głównej Słuzby Pożarniczej

17-11-2016
od Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP

Koło naukowe i sekcje SGSP dla gimnazjalistów

16-11-2016
Sekcja Ratownictwa Medycznego, Koło Naukowe "Potrafię Szybko Pomóc" i Sekcja Ratownictwa Wysokościowego zaprezentowały swoje umiejętności podczas wizyty gimnazjalistów w SGSP

VI Transdyscyplinarna Konferencja Naukowa w Naukach o Bezpieczeństwie i Obronności

16-11-2016
„Ziemia i kosmos – wyzwania, szanse i zagrożenia”

Warsztaty w Nowym Sączu

16-11-2016
Przedstawiciele SGSP wzięli udział w warsztatach metodyczno-taktycznych w Nowym Sączu nt. „Organizacja szkoleń z działań poszukiwawczo – ratowniczych realizowanych przez KSRG w zakresie podstawowym”

Rektor-Komendant SGSP na spotkaniu KRUW

16-11-2016
Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na pierwszym spotkaniu kadencji na lata 2016-2020 Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich (KRUW)