Bal Podchorążego SGSP

30-11-2015

W Dniu Podchorążego SGSP w piatek 27 listopada 2015 r. w Hotelu Windsor w Jachrance odbył się Bal Podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. W imprezie udział wzięło prawie 400 osób.

Piękna oprawa i świetny zespół muzyczny sprawiły, że wszyscy uczestnicy imprezy bawili sie doskonale.

Uroczystość swoją obecnością uświetnił Z-ca Komendanta Głównego PSP - nadbryg. Piotr Kwiatkowski oraz władze Uczelni na czele z Rektorem-Komendantem SGSP - nadbryg. Ryszardem Dąbrową.

Tradycyjnym już elementem każdego balu stało się wspólne odśpiewanie Hymnu Podchorążego.

Zwycięzcy zorganizowanego konkursu tańca, oprócz entuzjastycznych oklasków zostali nagrodzeni drobnymi upominkami ufundowanymi przez Samorząd Studencki SGSP.

Przed północą na sali pojawił sie Tort, którego pokrojenia przy pomocy szabli, zgodnie z tradycyjnym zwyczajem, dokonał Rektor-Komendant SGSP, Prorektor Ds. Naukowo-Dydaktycznych i Studenckich - prof Andrzej Mizerski, Przewodniczący Samorządu SGSP - pchor. Tomasz Janus oraz główny koordynator tegorocznego Balu - pchor Piotr Szleper.

Świetna zabawa trwała do białego rana. Na kolejny bal zapraszamy już za rok.

Autor zdjęć: ADphoto.eu.