Bieg Nocy Listopadowej 2015

19-11-2015

Szkoła Główna Służby Pożarniczej wraz ze współorganizatorami Fundacją SPRZYMIERZENI z GROM, Wojskową Akademią Techniczną i DEVILGRU zapraszają do wzięcia udziału w Biegu Nocy Listopadowej, który odbędzie się 29 listopada 2015 roku na terenie pasa taktycznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz jego okolicach (pobliskie lasy parku leśnego Bemowo).

Celem wydarzenia jest uczczenie Dnia Podchorążego ustanowionego na pamiątkę wydarzeń 29 listopada 1830 r., rozpoczynających Powstanie Listopadowe. Święta uroczyście obchodzonego w Wojskowej Akademii Technicznej oraz Szkole Główna Służby Pożarniczej. Tegoroczny Bieg Nocy Listopadowej, jest memoriałem upamiętniającym śp. mł. bryg.  Witolda Łabajczyka, w pierwszą rocznicę Jego śmierci.

Wszystkie osoby wyrażające chęć uczestnictwa w Biegu powinny zgłosić swój udział do 28 listopada 2015 roku lub do momentu, w którym są wolne miejsca poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.bnl.mil.pl i przejście   procedury rejestracyjnej.

Każdy z uczestników powinien dokonać w terminie do 2 dni od daty wysłania formularza zgłoszeniowego i wpłaty wpisowego na konto organizatora w wysokości ustalonej w regulaminie.

Informacje dotyczące Biegu Nocy Listopadowej można uzyskać na stronach:

www.bnl.mil.pl

facebook.com/BiegNocyListopadowej/