Biegusie na Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych

20-11-2014

10 listopada 2014r na obiektach AWF Warszawa odbył się pierwszy rzut Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych połączony z Varsoviadą. Trzykilometrowa trasa wiodła przez park i kończyła się finiszem na stadionie lekkoatletycznym. W zawodach startowało 9 podchorążych z naszej szkoły. Szczególnie udany start zaliczyli pierwszoroczniacy: Miłosz Zdęga, który w Varsaviadzie zajął 6 miejsce oraz Karol Ostapczuk, który był 9. Obaj zakwalifikowali się do finałów ogólnopolskich. W kategorii Open najwyższe miejsce pośród naszych reprezentantów (12 miejsce) zajął Kamil Kępka.   W klasyfikacji generalnej Szkoła Główna Służby Pożarniczej zajęła 3 miejsce z niewielką stratą do drugiego WAT-u.