Bożonarodzeniowa kartka świąteczna

04-12-2015
Autor: źródło UDŻ

2 grudnia 2015 r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbyło się uroczyste zakończenie konkursu na najładniejszą kartkę z okazji świąt Bożego Narodzenia organizowany przez Urząd Dzielnicy Żoliborz. Na konkurs wpłynęło 86 prac wykonanych przez dzieci i uczniów żoliborskich publicznych przedszkoli i szkół.

Tradycyjnie już konkurs odbywa się pod patronatem burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, przewodniczącego Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy oraz rektora-komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród uczestnikom konkursu udział wzięli: Roman Krakowski, wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz,  Grzegorz Hlebowicz, zastępca burmistrza Dzielnicy Żoliborz i  st. bryg. mgr inż. Stanisław Sulenta, prorektor - zastępca komendanta ds. operacyjnych SGSP.

Uroczystość uświetnił występ dzieci z grupy V i VI z Przedszkola nr 96, w wykonaniu których usłyszeliśmy 2 piosenki: „Świąteczne aniołki” oraz „Nie miały aniołki choinki na święta”, nadając wyjątkowy urok całej imprezie.  Dzieci zostały przygotowane przez panie Annę Kaniewską i Alinę Pacanowską, przy pianinie akompaniowała Pani Adrianna Furmanik-Celejewska.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Prace można obejrzeć na stronie Urzędu Dzielnicy Żoliborz.