Członkowie Koła Naukowego Domena Bezpieczeństwa

26-10-2015

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Domena Bezpieczeństwa mieli kolejną możliwość udziału w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa.

Tym razem uczestniczyli w szkoleniu organizowanym dla kierowniczej kadry Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. W czasie szkolenia studenci naszego koła mieli możliwość nie tylko wysłuchania prowadzących zajęcia, lecz również zapoznania się z zakresem odpowiedzialności organizacji samorządu terytorialnego w dziedzinie bezpieczeństwa, głównie bezpieczeństwa wewnętrznego.

Udział w tym szkoleniu dał również możliwość bezpośredniej dyskusji studentów z osobami piastującymi funkcje kierownicze w administracji samorządowej.