Do you want to study in the USA

04-11-2015

W imieniu Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Centrum Doradztwa Education USA zapraszamy zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne poświęcone studiom I i II stopnia w USA. Spotkanie poprowadzi Christopher Hendree - dyrektor ds. rekrutacji z Grand Valley State University, Michigan, USA, który opowie jak wybrać odpowiednią amerykańską uczelnię, jak skutecznie aplikować i gdzie szukać wsparcia finansowego.

Udział w spotkaniu jest wolny, ale w związku z tym, ze liczba miejsc jest ograniczona wymagana jest wcześniejsza rezerwacja: http://goo.gl/forms/kqGQVpQ1gh

Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godzinie 16:45 w biurze Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, które znajduje się przy ul. K.I. Gałczyńskiego 4 w Warszawie.