Dwa medale Ogólnopolskich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku

10-12-2015

W dniach 27-29 listopada 2015 r . w Poznaniu odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów I Roku. Prawo startu w zawodach miały osoby, które zajęły czołowe miejsca w rozgrywanej wcześniej Varsoviadzie (Turniej Studentów I roku Uczelni Warszawskich). Do ścisłego finału z naszej Uczelni zakwalifikowało się troje studentów I roku. Trzecie miejsce w ogólnopolskim finale wywalczyły Joanna Frukacz (Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego) w biegu przełajowym oraz Aleksandra Matysiak (Inżynieria Bezpieczeństwa Cywilnego) w ergometrze wioślarskim. Szóste miejsce w tenisie stołowym wywalczył Maciej Stochmal (Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego).

Serdecznie gratulujemy!