„Dzień Dawcy Szpiku – SGSP”

15-12-2015

Akcja „Dzień Dawcy Szpiku – SGSP”odbyła się 10 i 11 grudnia 2015 r. w budynku F SGSP.

W ramach akcji wolontariusze w składzie: Małgorzata Hałasa, Monika Brzostek, Aleksandra Matysiak,  Mateusz Zimny, Jacek Winiarek  oraz Paweł Matysiak edukowali oraz rejestrowali potencjalnych dawców szpiku. Rozdawane były ulotki dotyczące nowoczesnych metod pobrań szpiku oraz inne materiały promocyjne. W sumie w ciągu dwóch dni udało się zarejestrować 48 os. zarówno pracowników, jak i studentów naszej uczelni.

"Pragnę podziękować wszystkim osobom zaangażowanym bezpośrednio w samą akcje rejestracji jak i tym, bez pomocy których nic by się nie odbyło".
Dziękuję,
Inicjator Mateusz Zimny