Dzień Organizacji Studenckich

23-10-2015

Dzień Organizacji Studenckich SGSP został zorganizowany 22 października 2015 r.  w sali sportowej. Działalność zaprezentowały uczelniane organizacje sportowe, artystyczne i naukowe. W programie wydarzenia znalazły się prezentacje umiejętności oraz wyposażenia kół i sekcji, pokazy specjalne, „Aerobic show!”.

Celem imprezy było zaprezentowanie działalności organizacji studenckich i pokazanie, że warto angażować się w działalność studencką. Uczestnictwo w zajęciach sprzyja nie tylko rozwojowi wiedzy, umiejętności i zainteresowań w wybranym obszarze, ale stanowi doskonałą okazję do budowania trwałych relacji i nawiązywania nowych przyjaźni.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w ogranizacjach studenkich zapraszamy do odwiedzenia strony: https://www.sgsp.edu.pl/org-stud