Dzień Organizacji Studenckich

18-10-2016

Dzień Organizacji Studenckich SGSP został zorganizowany 18 października 2016 r.  w sali sportowej. Działalność zaprezentowały uczelniane organizacje sportowe i naukowe. W programie wydarzenia znalazły się prezentacje umiejętności oraz wyposażenia kół i sekcji.

Celem imprezy było zaprezentowanie działalności organizacji studenckich i pokazanie, że warto angażować się w działalność studencką. Uczestnictwo w zajęciach sprzyja nie tylko rozwojowi wiedzy, umiejętności i zainteresowań w wybranym obszarze, ale stanowi doskonałą okazję do budowania trwałych relacji i nawiązywania nowych przyjaźni.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w ogranizacjach studenkich zapraszamy do odwiedzenia strony: https://www.sgsp.edu.pl/org-stud