DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE GŁÓWNEJ SŁUŻBY POŻARNICZEJ

31-01-2017

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, który odbędzie się 25 lutego 2017 r.

Zostanie na nim przedstawiona oferta studiów cywilnych.

Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną oraz wszystkich, którzy zainteresowani są SGSP. Celem przedsięwzięcia jest przedstawienie oferty edukacyjnej naszej Uczelni, zaprezentowanie potencjału Szkoły o uznanej renomie w obszarze badań i kształcenia specjalistów z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ochrony ludności. Podczas wykładów przedstawimy proces rekrutacji na studia cywilne na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego i Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego, zaprosimy do zwiedzania nowoczesnych laboratoriów i pracowni, odpowiemy na pytania dotyczące naboru, kierunków studiów oferowanych w SGSP oraz samego studiowania.

Podczas Dnia Otwartego do dyspozycji będą członkowie organizacji studenckich  (Samorządu Studenckiego, kół i sekcji naukowych), którzy opowiedzą o swoich pasjach, których realizację umożliwia studiowanie w murach Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.