ERASMUS+ Rekrutacja na semestr letni 2014/2015

30-10-2014

Rekrutacja na semestr letni 2014/2015 OTWARTA! Oczekujemy na zgłoszenia chęci udziału. Jeżeli jesteś zaintersowany(a), przejdź do działu: Kontakt

Jeżeli jesteś zdecydowany(a), wypełnij formularz online i prześlij  do nas!

Ważne informacje w pigułce:

1. Rekrutacja odbywa się zgodnie z uchwałą senatu.
  2. Zgłoszenia należy przesyłać do godziny 12:00 do 5 listopada 2014.
  3. Rozmowy rekrutacyjne zaplanowano na 6 listopada 2014 w godzinach: 9:30-10:00; 11:30-12:00; 13:30-14:00. Każdy z chętnych zostanie poinformowany mailowo o dokładnym terminie rozmowy rekrutacyjnej
  4. Najpóźniej na egzamin z języka obcego należy dostarczyć do właściwego koordynatora wydziałowego dokumenty decydujące o pozycji na liście rankingowej:
    • zaświadczenie z dziekanatu o średniej ocen z ostatnich dwóch semestrów studiów z dokładnością do jednego miejsca po przecinku
    • certyfikat znajomości języka obcego na poziomie co najmniej B2 (jeżeli dotyczy)
    • zaświadczenie dot. działalności naukowo - badawczej (jeżeli dotyczy; ocenia Dziekan: 0,5 lub 1 pkt)
    • zaświadczenie dot. udziału w sekcji sportowej (jeżeli dotyczy - ocenia kierownik studium WF: 0,5 lub 1 pkt)
    • zaświadczenie o członkowstwie w Klubie HDK SGSP (maks. 1 pkt)
    • zaświadczenie o działalności w Samorządzie Studenckim (maks. 1 pkt - ocenia przewodniczący Samorządu)
    • zaświadczenie o posiadaniu umowy woluntarystycznej (ocenia kierownik jednostki, w której zatrudniony jest student)
    • zaświadczenie o aktywnym uczestnictwie w kole zainteresowań w SGSP (ocenia kierownik rektoratu lub prowadzący koło)
  5. Więcej informacji na stronie ERASMUS