Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych

25-11-2015

W dniach 18-19 listopada 2015 r. w hali Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych. W turnieju wzięły udział drużyny Szkoły Aspirantów PSP z Krakowa - gospodarze imprezy, Szkoły Aspirantów PSP z Poznania, Centralnej Szkoły PSP z Częstochowy oraz reprezentacja Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

W zawodach rozgrywanych systemem "każdy z każdym" najlepszą okazała się reprezentacja naszej Uczelni, która odnotowała dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Drugie miejsce gospodarze Szkoła Aspirantów PSP z Krakowa, trzecie miejsce Centralna Szkoła PSP z Częstochowy a czwarte miejsce Szkoła Aspirantów PSP z Poznania.

W poszczególnych meczach naszej drużyny padły następujące wyniki:

SGSP Warszawa - CSP PSP Częstochowa 1:0

SGSP Warszawa - SA PSP Poznań 1:4

SGSP Warszawa - SA PSP Kraków 4:3

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju przypadł pchor. Bartłomiejowi Siemczykowi z SGSP.

Skład drużyny SGSP :

1. Andrzej Michalak