Konferencja GIS w Stolicy − „Bezpieczne dziś i jutro”

24-11-2016

Na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie 18 listopada 2016 r. odbyła się konferencja GIS w Stolicy − „Bezpieczne dziś i jutro”, zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia GIS.

Podczas wydarzenia Prodziekan Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa SGSP kpt. dr inż. Paweł Gromek wygłosił prelekcję pt. „Akcja ewakuacja”.

Konferencja została objęta patronatem honorowym przez Rektora-Komendanta SGSP oraz Dziekana Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego SGSP. Wsparcia w jej zorganizowaniu udzieli studenci z Koła Naukowego Inżynierów Bezpieczeństwa.

Konkursy oraz warsztaty, które towarzyszyły wydarzeniu były dodatkową okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji związanej z tematyką GIS.