Konferencja koordynacyjno-szkoleniowa Biura Ochrony Instytutu Pamięci Narodowej

12-10-2015

W dniu 8.10.2015 r. członkowie Studenckiego Koła Naukowego Domena Bezpieczeństwa uczestniczyli w I dniu konferencji koordynacyjno-szkoleniowej Biura Ochrony Instytutu Pamięci Narodowej przeprowadzonej w Jabłonnej pod Warszawą.

Podczas konferencji poruszono problematykę funkcjonowania administracji publicznej w warunkach zagrożenia wewnętrznego ochronę danych osobowych oraz rolę dialogu technicznego w przygotowaniu postępowania o zamówieniach publicznych.