Konferencja "ROLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I ZARZĄDZANIA W SYSTEMIE BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA"

08-11-2016

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

ROLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I ZARZĄDZANIA W SYSTEMIE

BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA

zorganizowana przez

Komisję Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej Senatu RP

we współpracy

z Wydziałem Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej oraz

Wydziałem Inżynierii  Bezpieczeństwa Cywilnego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie

Termin: 12 grudnia 2016 r.
Miejsce: Sala Senatu RP
              Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o kontakt z Panią st. kpt. dr Anetą Kułakowską, tel. 22 56-17-636 lub mailem na adres: akulakowska@sgsp.edu.pl (do dnia 09.11.2016r. do godz. 15.00)