KONSMUND – trzecie spotkanie koordynatorów konsorcjum uczelni mundurowych

12-10-2015

Wojskowa Akademia Techniczna była gospodarzem III spotkania Koordynatorów Konsorcjum Uczelni Mundurowych KONSMUND w dniu 9 października 2015 r.

Uczestników spotkania (koordynatorów z WAT, AON, AMW, WSP, WSOWL i SGSP) powitał Prorektor ds. Kształcenia WAT – prof. dr hab. inż. Jarosław Rutkowski, który przybliżył zebranym system kształcenia WAT i strukturę tej uczelni.

Drugą część spotkania poprowadził Lider Konsorcjum – ppłk dr inż. Andrzej Soboń – Koordynator Uczelniany ds. Erasmusa w Akademii Obrony Narodowej.

Głównymi tematami ww. spotkania było: koordynacja działalności w roku akadem. 2015/16
i uwzględnienie dalszego działania na rok akadem. 2016/17 oraz ocena realizacji umowy finansowej 2014/15.

Szkołę Główną Służby Pożarniczej reprezentowali: Maria Ceglińska oraz kpt. Szymon Ptak
z Zespołu ds. Erasmusa