Manewry Search&Rescue

19-05-2017

Studenci SGSP w dniu 18.05.2017 uczestniczyli w Manewrach Search&Rescue z użyciem platform lądowych i wodnych. Ich zadaniem było przetestowanie następującego sprzętu:
* łódź WHALY (JRG SGSP)
* amfibia ARGO 8x8 (OSP Ożarów Maz., Intervent)
* mobilna ewakuacyjna platforma pływająca (PIMOT)
* poduszkowiec ratowniczy (Instytut Lotnictwa)
* pojazdy elektryczne Swincar (Swincar Polska)
Dziękujemy za przybycie na manewry wymienionym instytucjom, a także JRG Legionowo (prezentacja sonaru) oraz JRG, OSP i WOPR Nowy Dwór Mazowiecki. Dziękujemy także szkolnym instruktorom ratownictwa wodnego!