Młodzi goście w SGSP

17-11-2014

14 listopada, w SGSP odbyły się cotygodniowe zajęcia z udziałem dzieci. W tym dniu gościli u nas uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej im. Wandy Zieleńczyk. Zajęcia poprowadzili studenci Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego - członkowie Koła Naukowego „Potrafię Szybko Pomóc”. Tematyka zajęć związana była z bezpieczeństwem w szkole, w domu  i na ulicy. Podczas trwania zajęć dzieci brały udział w konkursach, w których wykazywały się wiedzą, refleksem i umiejętnościami plastycznymi z zakresu bezpieczeństwa. Po emocjonującym konkursie dzieci odwiedziły Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą SGSP.