Nagrody i wyróżnienia w konkursie prac dyplomowych Uczelni Wyższych, zorganizowanym przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w edycji 2014 roku

26-10-2015
Autor: Wojciech Jarosz

W dniu 30 września 2015 roku w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie na uroczystym spotkaniu laureatów i promotorów najlepszych prac dyplomowych z Prezydium Zarządu Głównego SITP, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Wśród wyróżnionych prac dyplomowych przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w edycji 2014 roku znalazły się aż trzy prace studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Wśród laureatów znaleźli się:

Michał Kurach za pracę magisterską pt. „Analiza porównawcza instalacji tryskaczowych zaprojektowanych według norm PN-EN 12845 i NFPA 13 w budynku użyteczności publicznej”, Politechnika Warszawska, promotor: dr inż. Agnieszka Malesińska.

Łukasz Drążkiewicz za pracę inżynierską pt. „Bezpieczeństwo użytkowania kompozytowych zbiorników ciśnieniowych z LPG”, SGSP Warszawa, promotor: bryg. dr inż. Wojciech Jarosz.

Michał Karczewski za pracę magisterską pt. „Koncepcja procedury prowadzenia działań ratowniczo–gaśniczych wspartych wentylacją nadciśnieniową”, SGSP Warszawa, promotor: bryg. dr inż. Ireneusz Naworol.

Mariusz Kaszyński za pracę inżynierską pt. „Analiza zastosowania zaawansowanych metod inżynierskich do obliczania ram przestrzennych metodą macierzową przemieszczeń oraz metodą elementów skończonych dla sytuacji stałej oraz wyjątkowej”, SGSP Warszawa, promotor: st. kpt. dr inż. Tomasza Drzymała.