Nagrodzeni student-podchorąży i funkcjonariusze JRG SGSP

01-08-2017

Nasz student st. str. pchor. Daniel Janiec otrzymał dyplom Rektora-Komendanta SGSP za szczególne zaangażowanie podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz za wzorową postawę godną podchorążego.

Natomiast funkcjonariusze Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej SGSP - asp. Jarosław Kalinowski i ogn. Robert Golatowski otrzymali dyplomy za wzorową postawę obywatelską i przestrzeganie zasad etyki zawodowej funkcjonariusza PSP.

Wręczenia dyplomów 1 sierpnia 2017 r. dokonał st. bryg. Jarosław Zarzycki Prorektor-Zastępca Komendanta ds. Operacyjnych w obecności p.o. Dowódcy JRG mł. bryg. Włodzimierza Górzyńskiego i Zastępcy Dowódcy Kompanii II mł. kpt. Piotra Pietrzyka.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!