Noclegi w Domu Studenckim SGSP

11-04-2017

Dom Studencki SGSP  zlokalizowany na ul. Falęckiej 9/11 w Warszawie oferuje noclegi  dla  strażaków i pracowników cywilnych PSP oraz członków ich rodzin w okresie  od 22 lipca do 31 sierpnia 2017 r.

Noclegi w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę i czajnik.
Do dyspozycji  gości  są także ogólnodostępne kuchnie wyposażone w kuchnie elektryczne, kuchnie mikrofalowe oraz piekarnik.

Koszt 1 noclegu dla 1 osoby wynosi 48,60 zł.

Płatność za noclegi - PRZELEWEM na rachunek bankowy nr: 03 1600 1374 1845 2512 5000 0023

Kontakt: rezerwacje@sgsp.edu.pl