"Podaruj Kroplę Nadziei"-prelekcja w SGSP

01-12-2015

W Szkole Głównej Służby Pożarniczej 23 listopada br. już po raz 14. odbyła się prelekcja pt. "Podaruj Kroplę Nadziei", promująca ideę honorowego krwiodawstwa.

Wykład, jak zawsze, wygłosił Pan Jan Faberski - wieloletni dawca krwi, były działacz PCK, a obecnie przedstawiciel Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej.

Szkoła Główna Służby Pożarniczej bierze udział w programie edukacyjnym "Podaruj Kroplę nadziei" oraz aktywny udział w akcjach honorowego oddawania krwi.