Podziękowania dla Szkoły Głównej Słuzby Pożarniczej

17-11-2016

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej 15 listopada 2016 r. przekazało podziękowania dla Szkoły Głównej Słuzby Pożarniczej za udział w programie edukacyjnym "Podaruj Kroplę Nadziei" i aktywny udział w akcjach honorowego oddawania krwi.

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi zrzesza honorowych dawców krwi celem utrzymania więzi koleżeńskich, obrony interesów krwiodawców, udzielania pomocy koleżeńskiej, reprezentacji wobec władz państwowych, administracyjnych, organizacji politycznych i społecznych oraz propagowania idei honorowego krwiodawstwa i pozyskiwania nowych krwiodawców.