Podziękowanie za sfinansowanie druku kalendarza "Nasze Dzieci 2015"

11-12-2014

W imieniu dzieci z Domu Dziecka nr 16 przy ulicy Międzyparkowej w Warszawie, serdecznie dziękujemy firmom:  Wawrzaszek, LONTEX, DGT Sp. z o.o, DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. oraz panu Ryszardowi Grossetowi za opłacenie druku 1000 egzemplarzy Kalendarza „Nasze Dzieci 2015”. Zdjęcia do kalendarza wykonał nieodpłatnie Igor Karlicki, a sesję zdjęciową z udziałem podopiecznych Domu Dziecka nr 16 zaaranżowano na terenie Szkolnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Kalendarz jest cegiełką. Datki zebrane z jego dystrybucji w całości przekazane zostaną na potrzeby Domu Dziecka nr 16. Za zgodą Komendanta Głównego PSP oraz Rektora-Komendanta SGSP będzie dystrybuowany podczas spotkań świątecznych, które odbędą się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

„Życie jest piękne, bo życie to przyjaźń, miłość, uśmiech, wrażliwość… i o tym jest ten kalendarz…”