Pożegnanie odchodzących ze służby bryg. Urszuli Jarząb i bryg. Barbary Wojtkowskiej

17-02-2017

Uroczyste spotkanie z okazji pożegnania odchodzących z naszych szeregów w stan zaopatrzenia emerytalnego bryg. Urszuli Jarząb i bryg. Barbary Wojtkowskiej odbyło się 17 lutego 2017 r. w gabinecie Prorektora-Zastępcy Komendanta ds. Operacyjnych.

W spotkaniu uczestniczyli Prorektor-Zastępca Komendanta ds. Operacyjnych st. bryg. dr inż. Jarosław Zarzycki, Prorektor ds. Naukowo-Dydaktycznych i Studenckich bryg. dr hab. inż. Jerzy Gałaj, prof. SGSP, Dziekan Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego st. bryg. dr inż. Waldemar Jaskółowski oraz Kierownik Katedry Nauk Ścisłych dr Michał Bednarek.

Pani bryg. mgr inż. Urszula Jarząb została zatrudniona w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w 1987 r., rok później wstąpiła do służby.  Pani bryg. mgr inż. Barbara Wojtkowska pracowała w naszej Uczelni od 1982 r., w służbie spędziła 29 lat. Obie Panie pracowały w Zakładzie Fizyki i Chemii  na stanowiskach starszych wykładowców.