prof. Jerzy Wolanin jako prelegent w Szkole Pożarniczej w Wilnie

31-10-2014

Przedstawiciel Szkoły Głównej Służby Pożarniczej - prof. Jerzy Wolanin -  w dniach  21 – 22 października 2014r. przebywał w Szkole Pożarniczej w Wilnie.
Głównym celem tej wizyty było wygłoszenie wykładów nt. „Zarządzanie ryzykiem – koncepcja i praktyka” adresowanych do oficerów pożarnictwa reprezentujących różne regiony etnograficzne Republiki Litewskiej.

W trakcie wyjazdu, prof. Jerzy Wolanin zwiedził Centrum Poligonowe w miejscowości Valciunai koło Wilna oraz spotkał się z Dziekanem Wydziału Inżynierii Cywilnej Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej Uniwersytetu Technicznego im. Gedymina w Wilnie.

Przygotował: Dział Współpracy z Zagranicą

Zdjęcia: Szkoła Pożarnicza w Wilnie