Rekrutacja studentów cywilnych na wyjazdy zagraniczne w ramach Programu Erasmus +

23-10-2017

Rekrutacja studentów cywilnych w ramach Programu Erasmus + na:

• studia semestralne (semestr letni 2017/18),
  • praktyki zawodowe (dwumiesięczne) w 2018 r.

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 10.11.2017 r. (piątek) włącznie.

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE W OKRESIE 20-30.11.2017 r. (szczegóły podamy w późniejszym terminie).

Warunki uczestnictwa studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w programie ERASMUS+ znajdują się tutaj: https://www.sgsp.edu.pl/student/warunki-wyjazdu

Formularz zgłoszeniowy znajduje się: TUTAJ

Uwaga:

należy wypełnić w formularzu zgłoszeniowym opcję:

1) student na praktyki (SMP),

2) absolwent na praktyki (SMP) - jeżeli planuje wyjechać po zakończeniu studiów
(ale powrót nie później niż do końca września),

3) student na wyjazd semestralny (SMS).

4) student na studia (SMS) i (SMP) jeżeli student jest zainteresowany odbyciem najpierw studiów semestralnych w semestrze letnim a następnie praktyk.