[REKRUTACJA] Wyniki rekrutacji na stacjonarne studia dla strażaków w służbie kandydackiej

05-07-2017

Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej

Lista rankingowa osób wstępnie zakwalifikowanych do służby kandydackiej w roku akadem. 2017/2018

Lista rankingowa osób objętych postępowaniem rekrutacyjnym na studia dla strażaków w służbie kandydackiej w roku akadem. 2017/2018

Aneks do protokołu z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej

Informacja dla osób wstępnie zakwalifikowanych do służby kandydackiej

Osoby wstępnie zakwalifikowane do służby kandydackiej w Szkole Głównej Służby Pożarniczej (SGSP) rozpoczynają kolejny etap rekrutacji, którym są badania lekarskie ustalające zdolność psychiczną i fizyczną do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Komisja lekarska rozpoczyna się od badań psychologicznych, które będą miały miejsce w SGSP (obiekt 01/budynek C/sala S) o godzinie 9:00.

Kandydaci przyjeżdżający na badania muszą mieć ze sobą dowód osobisty i książeczkę wojskową.

O wyznaczonym terminie badań kandydaci zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną na podany w ankiecie adres poczty elektronicznej. Prosimy o potwierdzenie odbioru wiadomości.

Kandydaci, którzy zakończą badania psychologiczne, w kolejnym dniu roboczym będą mieli zapewniony jednorazowo transport do Mazowieckiej Rejonowej Komisji Lekarskiej MSWiA, gdzie rozpoczną badania lekarskie. Badania te mogą trwać do kilku dni. Uczelnia nie zapewnia w czasie trwania badań noclegu i wyżywienia.